2 w 1 czyli aktorki i piosenkarki. Która z nich łączy to najlepiej?

W Hollywood to normalka - aktorki nagrywają płyty, piosenkarki grają w filmach i nikt nie widzi w tym nic złego. Wydawać by się mogło, że to w naszym kraju wciąż panuje przekonanie, że trzeba się skupić na jednym albo drugim - nie można grać w filmach, serialach i śpiewać równocześnie. Tym bardziej nie można robić obu tych rzeczy dobrze. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Polskie aktorki śpiewają, a wokalistki nie boją się grać w filmach. Jak im to wychodzi?

W Hollywood to normalka - aktorki nagrywają płyty, piosenkarki grają w filmach i nikt nie widzi w tym nic złego. Wydawać by się mogło, że to w naszym kraju wciąż panuje przekonanie, że trzeba się skupić na jednym albo drugim - nie można grać w filmach, serialach i śpiewać równocześnie. Tym bardziej nie można robić obu tych rzeczy dobrze. Okazuje się, że prawda jest zupełnie inna. Polskie aktorki śpiewają, a wokalistki nie boją się grać w filmach. Jak im to wychodzi?

 

Agnieszka Włodarczyk

Nikt nie sądził, że śpiewa tak dobrze do momentu, kiedy zaprezentowała swoje umiejętności w show "Jak oni śpiewają". Jak się zresztą okazało, wygrała ten program i jak do tej pory jako jedyna jego laureatka wydała płytę. Singiel "Zawsze byłam" promujący album Agnieszki Włodarczyk cieszył się dużą popularnością i podbijał radiowe listy przebojów. I mimo, że Agnieszka tańczyła już z gwiazdami, jeździła na lodzie, gra w serialach, to naszym zdaniem zdecydowanie najlepiej wychodzi jej śpiewanie. Aktualnie artystka pracuje nad swoim nowym krążkiem.

 


 

 

Natalia Lesz

Natalia to kolejna gwiazda, która śpiewa, tańczy oraz gra w serialu i tak naprawdę trudno stwierdzić, co wychodzi jej najlepiej. Ponad rok temu ukazała się jej debiutancka płyta, w "Tańcu z gwiazdami" Natalia zajęła wysokie drugie miejsce. Dziś natomiast możemy oglądać ją w serialu "Tancerze", gdzie zgrabnie łączy ona trzy swoje talenty. A trzeba przyznać, że z aktorstwem Lesz radzi sobie naprawdę dobrze.

 

 

 

Natasza Urbańska

Przez złośliwców nazywana jest cyrkówką ze względu na swe akrobatyczne umiejętności. Natasza tańczy, śpiewa i gra, co przez cały czas udowadnia na deskach Teatru Buffo. Ma na swoim koncie rolę w serialu "Fala zbrodni" oraz kilka singli. Dwa z nich Urbańska zaprezentowała podczas polskich finałów Eurowizji, najnowszy natomiast został wycofany z konkursu Premier tegorocznego festiwalu w Opolu. Natasza mimo, że jest świetnym materiałem na gwiazdę, nie ma szczęścia. Miejmy nadzieję, że wkrótce jej los się odmieni.

 

 

Monika Jarosińska vel Mo-J

Kiedy słyszymy jej wokal myślimy sobie: "WOW! Aaale ona śpiewa!" i dziwimy się, że do tej pory nie mamy na półce jej płyty. Monika Jarosińska kojarzona jest głównie z serialu "Samo życie", gdzie od lat gra postać Jolki. Jednak już od pewnego czasu wraz ze swoim partnerem dj'em Mr.Root'em pracuje ona nad płytą ich wspólnego projektu Over30. Ich piosenek możecie posłuchać na oficjalnym myspace Moniki: www.myspace.com/monikajarosinska. My natomiast prezentujemy nagranie z planu serialu "Samo życie", gdzie Monika pięknie zaśpiewała pewien nastrojowy utwór.

 


 

Joanna Liszowska

Gra w filmach i serialach a hobbystycznie śpiewa w programach telewizyjnych i na różnych imprezach. Mimo, że wygrała program "Jak oni śpiewają", do tej pory nie nagrała płyty i nic nie wskazuje na to, że tak się stanie. Jednak nie można mieć do niej pretensji - jeśli miałaby wydać kiepski album, lepiej, żeby w ogóle on nie powstał. Joanna zaśpiewała natomiast na płycie Piotra Rubika. Widać, to jej wystarczy. Nam właściwie też.

 


Kasia Skrzynecka

Od lat funkcjonuje w show-biznesie jako aktorka i piosenkarka. Niestety nie znamy żadnej wybitnej roli ani przebojowej piosenki Kasi Skrzyneckiej. Doskonale kojarzymy ją jednak jako prowadzącą "Taniec z gwiazdami". O udziale w reklamie pasztetów też nie możemy nie wspomnieć. Za kilka dni Kasia wraz z raperem Mezo zaprezentują na festiwalu w Opolu swoją najnowsza piosenkę, w której rozprawiają się z plotkarskimi portalami. Gratulujemy naprawdę "ambitnej" piosenki.

 


Alicja Bachleda-Curuś

Ostatnio głośno jest o niej ze względu na hollywoodzką karierę i romans z Colinem Farrellem. A czy pamiętacie jeszcze, że kilka lat temu Alicja nagrała płytę i próbowała przebić się w Polsce jako wokalistka? Ma też na swoim koncie niemiecki singiel, do którego powstał nawet klip. Kto wie, może Alicja zostanie jedną z tych aktorek-piosenkarek, o których wspominaliśmy na samym początku?

 


Na koniec warto wspomnieć, że niemal wszystkie topowe wokalistki w naszym kraju mają na swoim koncie rolę w filmie lub serialu: Kasia Kowalska w słynnym "Nocnym Graffiti", Justyna Steczkowska w filmie "Na koniec świata", Kayah w "Dublerach", Doda w "Sercu na dłoni" a Edyta Górniak... w serialu "Na dobre i na złe". Każda z tych pań ma niekwestionowany talent wokalny, więc wcale nie muszą być dobrymi aktorkami.

 

Która z wyżej zaprezentowanych aktorek i piosenkarek radzi sobie najlepiej łącząc te dwa zawody? Zagłosujcie w naszym sondażu. Czekamy na wasze opinie

 

 

Która piosenkarka i aktorka radzi sobie najlepiej?