Kinga Rusin się rozebrała?

Nie. Udzieliła tylko wywiadu. W Playboyu?

 

Zdjęcie, które zachęciło was do kliknięcia w ten tekst pochodzi z najnowszej "Gali". Jak łatwo można się domyśleć gwiazdą numeru jest Kinga Rusin. Odważna sesja, smaczna Kinga Rusin i... mało apetyczny wywiad. Naprawdę nie chcemy być złośliwi, ale z tej rozmowy nic nie wynika. NIC! Nie wiemy, czy to wina Kingi czy dziennikarki, która z nią wywiad przeprowadzała. Cały artykuł zajmuje 7 stron wywiadu i zdjęć z sesji. Ciekawe pytanie pada niestety raz:

Gala: Kosmetyki, książka. Czymś jeszcze pani wszystkich zaskoczy?
Kinia: Moja firma PR właśnie teraz przekształca się w coś nowego... z moją wspólniczką Kasią Wende wymyślałyśmy scenariusze filmów i seriali do szuflady, bez szczególnego przekonania, że uda się to kiedyś wprowadzić w życie. Ale teraz jest szansa, że coś z tego wreszcie wyniknie.

 

Mimo wszystko ładne fotki.

 

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (165)
Kinga Rusin się rozebrała?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 40 razy 24

  pier.dolicie w tym plotku jak niedo.ru...i. ostatnio dziamgaliście o ibiszu i co? przypadkiem, u znajomych trafiłem na galę z wywiadem z którego darliście łacha. no i z ciekawości przeczytałem go.
  i co się okazało? tak jak nie lubię gościa to muszę powiedzieć że wywiad był całkiem przyzwoity i nie było w nim nic z klimatów które wciskaliście na swoim żałosnym portalu, bando kretynów z plotka. jesteście tyle warci co kocie goowno rozdeptane przez zapijaczonego menela.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 21

  Photoshop z największego paszteta zrobi księżniczkę...

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  jaka "półnaga" ??? jaka "smaczna" ??? Wam już się wszystko pomieszało, drodzy Autorzy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  wygląda fajnie, tylko szkoda że photoshop!

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  Retusz jak cholera/

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  o książkach, scenariuszach i innych ambitnych celach to się w kółko gada, ale jak trzeba coś gotowego zaprezentować, to się okazuje, że do dyspozycji są tylko cyce albo dupa. Ot i całe gwiazdy z ich "ambicjami":)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  zmniejszyli jej kinol . wiwat photoshop!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  w następnym numerze będą Lisowie, a po nich zapewne Kwaśniewska...i tak, dalej, i tak dalej...a, i jeszcze zapomniałam dodać Felicjańską!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  Powinna zejść z obrazu w TVN, nie jest pociągająca urodą ani ciekawa. Na zdjęciach jednak wypada nieźle, ale i tak jest wiele ładniejszych kobiet. Pozdr.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX