Włodarczyk znów do wzięcia!

Aktorka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem.
Włodarczyk do wzięcia! Aktorka rozstała się ze swoim wieloletnim partnerem Agnieszka Włodarczyk znów jest wolna! Jak podaje "Na żywo", aktorka zerwała ze swoim narzeczonym podczas ostatnich wakacji w Afryce. Agnieszka Włodarczyk znów jest wolna! Jak podaje "Na żywo", aktorka zerwała ze swoim narzeczonym podczas ostatnich wakacji w Afryce. Pojechali jako para, wrócili jako wolni ludzie. Jakub Sićko przez wiele lat wspierał Agnieszkę, która po głośnym debiucie w "Sarze" długo nie mogła znaleźć pracy. Byłam bez pracy, miałam straszne długi, a on mnie z nich wyciągał. Przez półtora roku mnie utrzymywał - powiedziała Włodarczyk w jednym z wywiadów. "Na żywo" twierdzi, że Agnieszka poświęciła szczęście osobiste dla kariery muzycznej i aktorskiej. Para planowała wziąć ślub i założyć rodzinę. Naszym zdaniem jedno nie wyklucza drugiego. Można być sławnym i mieć szczęśliwą rodzinę. Powód musiał być inny, ale to już nie nasza broszka. Agnieszka Włodarczyk znów jest wolna! Jak podaje "Na żywo", aktorka zerwała ze swoim narzeczonym podczas ostatnich wakacji w Afryce. Pojechali jako para, wrócili jako wolni ludzie.Jakub Sićko przez wiele lat wspierał Agnieszkę, która po głośnym debiucie w "Sarze" długo nie mogła znaleźć pracy.
Byłam bez pracy, miałam straszne długi, a on mnie z nich wyciągał. Przez półtora roku mnie utrzymywał - powiedziała Włodarczyk w jednym z wywiadów.

 

 

"Na żywo" twierdzi, żeAgnieszka poświęciła szczęście osobiste dla kariery muzycznej i aktorskiej. Para planowała wziąć ślub i założyć rodzinę. Naszym zdaniem jedno nie wyklucza drugiego. Można być sławnym i mieć szczęśliwą rodzinę. Powód musiał być inny, ale to już nie nasza broszka.

Więcej o:
Komentarze (34)
Włodarczyk znów do wzięcia!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 23

  poświęciła się dla kariery muzycznej i aktorskiej....he, he

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  i tak z łóżka do łóżka mija życie pani Włodarczyk...

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 15

  wyglada na troszke przechodzona,i kto teraz zainwestuje w ta mega gwiazde-nikt po prostu-KAPICA.Jak sie DALEJ SRA NIZ PATRZY to takie sa EFEKTY

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  dobry był, jak kasę dawał, a jak wyszła na prostą, to nagle uczucie wyparowało....

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  wyssala go :) pieknie :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  UTRZYMYWAL JA???? PRZECIEZ ONA MIALA 16 LAT PO SARZE. CIEKAWE GDZIE BYLI RODZICE, JAK SIE Z NIM PUSZCZALA

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 8

  kolejny puchar przechodni polskiego szoł wiocha zascianek bizensu

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 7

  Jak płacił długi i utrzymywał to był dobry. Jak panna wyszła na prostą, to kopnęła go w rzyć. Prostytutka.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 4

  Oki, biere jom!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX