Majdan to hazardzista?

Doda rozgląda się za nowym facetem, a Radek szuka szczęścia w kasynie.
Majdan to hazardzista? Doda rozgląda się za nowym facetem, a Radek szuka szczęścia w kasynie. Radka Majdana nie stać już na wypasione obiady w ekskluzywnych restauracjach. Teraz stołuje się w tanich lokalach i próbuje zarobić pieniądze w kasynie. Radka Majdana nie stać już na wypasione obiady w ekskluzywnych restauracjach. Teraz stołuje się w tanich lokalach i próbuje zarobić pieniądze w kasynie. "W barze zamówił więc zestaw - kanapkę drobiową z gazowanym napojem. Tak, aby za całość nie zapłacić więcej niż 15 zł! Dobrze wiedział, co robi. Napchany takim sytym posiłkiem miał gwarancję, że do końca dnia już mu się jeść nie będzie chciało" - relacjonuje "Super Express". Radek najadł się w tanim barze, a później przeniósł się do hotelu Hilton. Za kawę w hotelu zapłacił tyle samo, co za kebaba. "Super Express" dowiedział się, że piłkarz przyjeżdża do tego hotelu nie tylko na kawę. - Pan Majdan często bywa u nas w kasynie i jest podobno namiętnym graczem - zdradził "Super Expressowi" jeden z pracowników Hiltona. Oby tylko po rozstaniu z Dodą nie wpadł w szpony hazardu. Radka Majdana nie stać już na wypasione obiady w ekskluzywnych restauracjach. Teraz stołuje się w tanich lokalach i próbuje zarobić pieniądze w kasynie.
W barze zamówił więc zestaw - kanapkę drobiową z gazowanym napojem. Tak, aby za całość nie zapłacić więcej niż 15 zł! Dobrze wiedział, co robi. Napchany takim sytym posiłkiem miał gwarancję, że do końca dnia już mu się jeść nie będzie chciało - relacjonuje "Super Express".

 

 

Radek najadł się w tanim barze, a później przeniósł się do hotelu Hilton. Za kawę w hotelu zapłacił tyle samo co za kebaba. "Super Express" dowiedział się, że piłkarz przyjeżdża do tego hotelu nie tylko na kawę.

Pan Majdan często bywa u nas w kasynie i jest podobno namiętnym graczem - zdradził "Super Expressowi" jeden z pracowników Hiltona.

Oby tylko po rozstaniu z Dodą nie wpadł w szpony hazardu.


Więcej o:
Komentarze (23)
Majdan to hazardzista?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  Majdan zjadł kanapkę? Niemożliwe!!! Sensacja i skandal!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  a kogo to obchodzi... :/

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  kto to jest MAJDAN ?!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  zbiera chłop na kolejny przeszczep włosów....

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Jesli grywa namietnie i wysoko,to wkrotce pojdzie z MAJDANEM!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Człowiek się zatraca...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  dupek !!! hihihi

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  ktoś, kto dość sporo czasu spędził z dodusią musi mieć nieźle zryty mózg - oto skutki tego obcowania

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Majdan? Radek? nie znam... :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX