Koniec Michała Wiśniewskiego?

Wszystko na to wskazuje.
Według informacji dzisiejszego Super Expressu, Michał Wiśniewski ma kolejny powód do smutku. Oprócz planów jego żony na karierę solową, lider Ich Troje musi przetrawić także chęć wydania swojej płyty przez Jacka Łągwę.

Wieloletni przyjaciel Wiśniewskiego już od dłuższego czasu pracuję nad swoim krążkiem. To podobno doprowadza Michała do furii.

Michał nie jest już numerem jeden ani w Ich Troje ani w domu. Nie mówi o tym głośno, ale zapewne drażnią go solowe kariery żony i Jacka - opowiada "Życiu na Gorąco osoba związana z Wiśniewskimi.

Oliwy do ognia dolewa ponoć fakt, że Wiśniewski otrzymał zakaz pisania na swoim blogu o płycie Łągwy, od firmy która zajmuję się jej promocją.

Nie wiemy co gorsze. Nowa płyta Ich Troje, czy może solowe produkcję żony Wiśniewskiego i Łągwy? Gorzej od Mandaryny już chyba nie mogą wypaść?
Więcej o:
Komentarze (72)
Koniec Michała Wiśniewskiego?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  Jak ktos tak wyglada, to nie moze byc normalny.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  PIRÓG TAKI I OWAKI,RONADLO TO SAMO,IBISZ DEBIL,KAROLAK BABIARZ,WIŚNIEWSKI DO DUPY!!!!TU CIĄGLE PISZĄ TE SAME TĘPAKI,KTÓRE NIC WIĘCEJ NIE POTRAFIĄ SKLECIĆ-TO WY JESTEŚCIE BARDZIEJ POSRANI,NIŻ TE WSZYSTKIE GWIAZY,GWIAZDECZKI DO KUPY WZIĘTE!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Mandaryny nikt nie przebije. Jest mega najgorsza pod kazdym wzgledem

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  "Oprócz planów jego żony na karierę solową, lider Ich Troje musi przetrawić także chęć wydania swojej płyty przez..." Po jakiemu to jest?

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  takie to zycie juz jest. z jednej strony naprawde wielcy Artysci /Niemen, Riedel/ a z drugiej miernoty jak Wisniewski. Miernota zarabia wiecej od Artysty /tu juz uklon w strone gluchoniemych Polakow/. sami promujecie beztalencia jak Dody, Wisniewskie, Mandaryny nie doceniajac prawdziwych Artystow.
  Wolalabym zawsze sluchac Ryska, nawet przechlanego, nawet nacpanego ale czlowieka, ktory czuł muzyke i nie spiewal pod zapotrzebowanie publicznosci. Wisniewski sprzedałby wlasna matke zeby tylko zaistniec. Niz zal mi go, spad na leb na szyje. I dobrze. Zero talentu, chociaz menager doskonały.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  w końcu wszyscy zaczynają go kopać w dupe.....i dobrze tak dziadowi

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 5

  Ty tam pod spodem: a co, ma newsy wymyślać? O czym ma napisać? Że IT zdobyło 6 Superjedynek i zagra 3 koncerty pod rząd w KOngresowej? Wtedy zas***ni fani będą pewnie zadowoleni:-/ Jacy wy ludzie jesteście bezmyśli! IT przeszło do historii, tylko Michał drugi raz rozwiązania zespołu ogłaszać nie będzie, bo aż takim kretynem nie jest. Nie ma teraźniejszosci, więc to normalne, ze na stronie jest prehistoria! Pora zacząć myśleć, przyjąć do wiadomości oczywiste fakty i przestac wieszać psy na kim popadnie przez czystą zawiść i bzdurne wyobrażenia.

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Skąd w Polsce tylu idiotów estradowych, beztalenci?! To świadczy źle o narodzie, który takie zera promuje, słucha, ogląda

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  czekam na płytę ŁĄGWY...
  nie od dziś wiadomo, że to właśnie ON był/jest motorem napędowym IchTroje... to on jest muzykiem z prawdziwego zdarzenia - pod którego się "podpiął" czerwony burak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX