Kręci z 17 lat młodszą?

I to w dodatku z dziewczyną syna!
Kręci z młodszą o 17 lat? I to w dodatku z dziewczyną syna! Tomasz Karolak umawia się z aktorką młodszą o 17 lat. Magdalena Lamparska, bo o niej mowa, w "39 i pół" wciela się w rolę dziewczyny syna głównego bohatera Za kobietami Tomasza Karolaka ciężko nadążyć. Kiedyś prowadzał się z Magdaleną Boczarską, z którą rozstał się, gdy Viola Kołakowska zaszła z nim w ciążę. Później okazało się, że parę łączy tylko córka, a aktor coraz częściej widywany był z poprzednią partnerką. Teraz na horyzoncie pojawił się ktoś inny. Na imię również ma Magda i jest o 17 lat młodszą od Karolaka aktorką. Magdalena Lamparska, bo o niej właśnie mowa, w "39 i pół" wciela się w rolę... dziewczyny syna głównego bohatera. Oznacza to tyle, że Karolak poderwał synową. - Tomek od początku wykazywał wielkie zainteresowanie Magdą. A po kilku tygodniach już całe dnie spędzali razem. Razem na lunch, na imprezy towarzyskie... Odwoził ją po zdjęciach do domu. To jasne, że między nimi iskrzy - mówi gazecie "Świat&Ludzie" osoba z ekipy serialu. Nie wiemy, jak to skomentować, więc Wam pozostawiamy przyjemność oceny Karolaka.

Za kobietami Tomasza Karolaka ciężko nadążyć. Kiedyś prowadzał się z Magdaleną Boczarską, z którą rozstał się, gdy Viola Kołakowska zaszła z nim w ciążę. Później okazało się, że parę łączy tylko córka, a aktor coraz częściej widywany był z poprzednią partnerką. Teraz na horyzoncie pojawił się ktoś inny.

 

 

Na imię również ma Magda i jest 17 lat młodszą od Karolaka aktorką. Magdalena Lamparska, bo o niej właśnie mowa, w "39 i pół" wciela się w rolę... dziewczyny syna głównego bohatera. Oznacza to tyle, że Karolak poderwał synową.

 - Tomek od początku wykazywał wielkie zainteresowanie Magdą. A po kilku tygodniach już całe dnie spędzali razem. Razem na lunch, na imprezy towarzyskie... Odwoził ją po zdjęciach do domu. To jasne, że między nimi iskrzy - mówi "Świat&Ludzie" osoba z ekipy serialu.

Nie wiemy, jak to skomentować, więc Wam pozostawiamy przyjemność oceny Karolaka.

 

Więcej o:
Komentarze (71)
Kręci z 17 lat młodszą?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 22

  Przesadzacie....:P.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 20

  oj plotku kilka dni temu pisałes ze Karolak kręci z Olą Kwaśniewską,teraz ta młoda za kilka dni może napiszesz ze jakas kolejna jest!wyłapujecie jakies fotki z serialu a potem wciskacie ludziom głupoty!!

 • olx975

  Oceniono 24 razy 20

  każdy może krecić z kim che

 • Gość: Gość

  Oceniono 29 razy 19

  jeju popatrzcie ile jest takich par na swiecie gdzie jedno jest starsze od drogiego o kilkanascie lat.no i co wtym zlego?

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 18

  Zdaje mi się, że to jest jego sprawa z kim sie spotyka na siłe z nią nie chodzi widocznie oona też tego chce

 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 15

  Co tu komentować. Ich sprawa z kim się spotykają.

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  NORMALNA RZECZ TAK W ZYCIU BYWA, MA WIĘCEJ OKAZJI NIZ PRZECIETNY FACET TO RWIE LACHONY ,A ONE KORZYSTAJĄ BO WSZYSTKIE PUDELKI , PLOTKI LANSIKI BĘDĄ O NIHC PISAŁY I TAKA NIEZNANA MAGDAA ZROBI SIĘ BARDZO ZNANA ................

 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 12

  no moim zdaniem to normalne... zwykla przesada ...robicie sensacje z niczego... a alan jest boski!!!!!!!!!!!;););)

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  on ją będzie "nadziewał", a ona się przy nim wylansuje. normalka. potem będą inne, jak przedtem były. normalka. Nie wiem o co to całe halo. i kim jest ta dziewczyna.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX