Kammel zmienia branżę?

Wszystko za sprawą świeżo ukończonego kursu na ratownika.
Zawód ratownika zazwyczaj kojarzy się z wielkim szacunkiem w stosunku do ludzi, którzy go wykonują. Czyżby to tylko zmiana wizerunku w wykonaniu Kammela, czy może jest w tym jakiś większy przekaz?

Tomek, który ostatnimi czasy sprzedawał się na wszystkich możliwych imprezach i bankietach, teraz postanowił w końcu coś ze sobą zrobić. Dzięki kursowi ma prawdziwy fach w ręku.

Kammel już dwa lata temu zaczął uczęszczać na kurs w Studium Rehabilitacji, Psychologii i Polityki Społecznej przy ul. Stawki w Warszawie.

W dniu testu Kammel był nieco podenerwowany. Do szkoły przyszedł pieszo. Przed wejściem na salę wziął głęboki oddech i zniknął za drzwiami sali egzaminacyjnej - pisze SE.

Teraz były prezenter jest świeżo upieczonym ratownikiem. Może nieść pomoc wszystkim, którzy tego potrzebują.

Jak słusznie zauważył portal wazzzup.pl, partnerka Kammela wymaga opieki, ale jeśli Tomek chciałby jej pomóc, powinien zrobić przyspieszony kurs na radcę prawnego.
Więcej o:
Komentarze (17)
Kammel zmienia branżę?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  Kolega mojego kolegi, który zna byłą przyjaciółkę eks-żony chłopaka, którego siostra znała osobę sprzątającą u Niezgody, powiedział, że Kammel bił niezgodę młotkiem i kluczem typu żabka po głowie i piszczelach, gdy nie chciała mu pożyczyć żelu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  za jakis czas mozemy spodziewac sie kolejnej afery -interesy kammela z zakładami pogrzebowymi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  TAKA CHCIWOSC MUSI BYC UKARANA.TYM ROZPUSZCZONYM LUDZIOM,ZADNA GAZA JUZ NIE STARCZA.CZY PENSJA 10 TYS>MIESIECZNIE,NIE WYSTARCZYLA BY AZ NADTO,ZA POKAZANIE SWOJEJ BUZI NA SZKLANYM EKRANIE,TERAZ JAK SLYSZE ZE PAN KURZAJEWSKI MA ZARABIAC KROCIE,AZ SIE BOJE ZE NASTEPNEMU ODBIJE

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  CZEMU ON NIE TLUMACZY SIE PRZED PROKURATURA ZE BRAL PIENIADZE Z POLSKIEGO BANKU,NIENALEZNE MU ,BO WYPLACANE ZA SZKOLENIA BEZ PRZETARGOW,LUB TAKIE KTORE SIE NIE ODBYWALY,NIE MOWIAC JUZ O STAWKACH WZIETYCH Z SUFITU,I PROWADZACYCH TE SZKOLENIA LUDZI BEZ ODPOWIEDNICH KWALIFIKACJI,NP,OJCA KAMELA

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Najwyższy czas zmienić branżę,żadna praca nie hańbi może by tak... pracownik powierzchni płaskich????

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ponoć Kammel to gej.Związał sie z Niezgodą tylko dlatego żeby media dały mu spokój!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  teraz bedzie handlował skórami

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  Proponuje mu zrobić jeszcze dodatkowo prawo jazdy kat C+E. Z tego co pamietam zawsze marzył, aby jeździc na tirach. Jako osoba medialna jest już skończony. Nikt z poważnej stacji, nie bedzie nastawił swojej głowy żeby go u siebie zatrudnić. Nawet pani Nina Terentiew. Posiedzi troche na "bezrobotnym" to mu zmieknie rura. Już raz mu się niedawno udało z lądowaniem w dwójce.Takich szkoleń jak jego to prowadza setki firm. Ma co chciał, pokory nigdy za wiele.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Jestem pedagogiem w tej szkole. Nie prowadzimy żadnych kursów "na ratowników", ale szkolimy przez dwa lata chętnych do pracy w zawodach medycznych. Myślę, że zanim zaczyna się wypisywać, a właściwie przepisywać temu podobne brednie należałoby to sprawdzić u źródła. Dno. Odnoszę wrażenie, że czegokolwiek nie zrobiłby ten człowiek i tak zostanie opluty...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX