Marta strzela fochy! TVN mówi dość!

Woda sodowa uderzyła jej do głowy. Już wiadomo czemu TVN podziękował jej za współpracę.

To było wejście smoka! Dostała rolę z popularnym serialu, zajęła drugie miejsce w "Tańcu z gwiazdami", zgarnęła statuetkę dla najpiękniejszej Polki oraz Telekamerę dla najlepszej aktorki. To scenariusz wymarzonej kariery. Marta Żmuda Trzebiatowska dokonała tego wszystkiego w ciągu roku.

 

Szybko weszła na szczyt, ale szybko też z niego chyba spadnie. Jak podaje "Na żywo", aktorka tuż po zdjęciach do ostatniej serii "Teraz albo nigdy", rozstanie się z TVN-em. Stacja ma już dosyć jej fochów.

 

Byliśmy na planie "Teraz albo nigdy" na zaproszenie stacji, ale Marta zabroniła robienia jej zdjęć. A przecież to była nasza praca. Nie chcieliśmy jej fotografować w sytuacji prywatnej. Wyrzucono nas z planu - mówi "Na żywo" jeden z fotoreporterów.

 

 

 

Marta nie zostanie bez pracy, bowiem dostała propozycję od producentów serialu "Blondynka", który wkrótce zobaczymy na antenie TVP. Musi tylko nauczyć się współpracować z mediami, bo w innym wypadku szybko zostanie zapomniana.

 

 

Marta Żmuda Trzebiatowska spełniła marzenia

 

Więcej o:
Komentarze (122)
Marta strzela fochy! TVN mówi dość!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 37 razy 27

  Gonić te puste i fałszywe badziewie,jeśli ,,gwiazda jednego sezonu,,stawia się w swojej pracy to co mamy powiedzieć KIMŚ takim jak Gajos,Trela,Dymna,Janda czy nawet Zamachowski,Malajkat ,naprawdę szkoda naszej świadomości na takie miernoty,dla mnie każdy liczący się celebryta latami dochodzi do pozycji,tym bardziej prawdziwa gwiazda.

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 24

  Najpierw za darmo lansujecie beztalencia a potem jesteście zdziwieni ich fochami :((( to straszne jak mało w tym kraju trzeba aby stać się "gwiazdą"

 • Gość: Gość

  Oceniono 26 razy 22

  Kiedyś aktorka, tancerka, szansonistka to była obelga wg. większości społeczeństwa bo oznaczała panienke zabawiającą bogatych zblazowanych panów szukjących nowych uciech/podniet. Teraz "aktorka" występująca w serialach dla wyzwolonych służących i kręcąc nóżką w bzdurnych programach to wzór kariery i spełnienia marzeń. O tempora! O mores! A może tak za uczciwą pracę się wziąć: zielenine na straganie sprzedawać? Kury wymacac? Grządki wypielić?

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 17

  paniusia jak Cichopki i te inne gwiazdeczki zadna z niej aktoreczka jest wiele wspanialych aktorow ale na pewno nie ona

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 16

  przejadła mi się... Niech odchodzi gdzie chce.. A najlepiej będzie jak znikknie z mojego małego ekranu... Bo nie mam przez nią co oglądać

 • Gość: Gość

  Oceniono 27 razy 13

  Puste to strasznie, aż echo słychać...

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 13

  A kto jak nie media wmówiły przeciętnej aktorce o przeciętnej urodzie, że jest nieprzeciętna i zjawiskowa? Taka gwiezdność na siłe, tylko po jaką cholerę?

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Wszystkie stacje telewizyjne powinni przestać cackać się z aktoreczkami ( dobrą aktorką zostaje się po kilkunastu rolach w filmach kinowych ) i pokazać takim panienkom drzwi . Ostatecznie w tym fachu konkurencja jest przeogromna . Można wybierać jak w ulęgałkach . Nie ma ludzi niezastąpionych .

 • dzierlatka55

  Oceniono 22 razy 12

  niestety była i jest nijaka !!!! " cienki " lans :-))))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX