Zrobili reality-show we własnym domu

24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu możemy podglądać ich życie.
Reality-show w domu 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu możemy podglądać ich życie Karolina Duda i Piotr Zudziewicz z Zielonej Góry zamontowali kamery we własnym domu! Pierwszy w Polsce tak prywatny i obdzierający z intymności reality-show. Czasy Big Brothera w Polsce minęły bezpowrotnie. Był też Bar, Amazonki, Gladiatorzy, Łysi i Blondynki, Dwa Światy czy 9 niezapomnianych tygodni. Jednak to reality-show bije wszystkie na... kamerę. Dlaczego? Karolina Duda i Piotr Zudziewicz z Zielonej Góry zamontowali kamery we własnym domu! To nie żart! Pierwszy w Polsce tak prywatny i obdzierający z intymności reality-show. Możemy podglądać ich przez całą dobę dzięki czterem kamerom: w kuchni, łazience, pokoju i na biurku. Jak zapowiadają studenci z Zielonej Góry, została uruchomiona kamera mobilna, dzięki której będziemy mogli obserwować ich życie na zewnątrz. Nawet największy sceptyk nie zarzuci temu projektowi brak odzewu. Jak grzyby po deszczu powstają blogi o życiu Karoliny i Łukasza, a same "gwiazdy" zapraszane są do telewizji śniadaniowych. Czy nie jesteśmy świadkami przekroczenia tej granicy, której nie przeskoczył Big Brother? Zapytaliśmy Jolę Rutowicz, która sama była uczestniczką 4. i 5. edycji Big Brothera, co sądzi o urządzaniu z prawdziwego zdarzenia życia prywatnego show: Ogólnie rzecz biorąc wisi mi kto, gdzie i w jakim celu zakłada kamery. A w ogóle o co chodzi... dopiero wstałam. Pozdrawiam moich fanów. Pa. Jak można przeczytać na forach internetowych, Karolina i Piotr smażą nie tylko mielone i popijają herbatę, lecz także bez zażenowania pokazują się w sytuacjach intymnych w łazience i w sypialni. Jola Rutowicz zasłynęła dzięki reality-show i dziś jest gwiazdą kolorowych magazynów i serwisów plotkarskich. Czy studenci z Zielonej Góry też staną się sławni?  

Czasy Big Brothera w Polsce minęły bezpowrotnie. Był też Bar, Amazonki, Gladiatorzy, Łysi i Blondynki, Dwa Światy czy 9 niezapomnianych tygodni. Jednak to reality-show bije wszystkie na... kamerę. Dlaczego?

 

Karolina Duda i Piotr Zudziewicz z Zielonej Góry zamontowali kamery we własnym domu! To nie żart! Pierwszy w Polsce tak prywatny i obdzierający z intymności reality-show. Możemy podglądać ich przez całą dobę dzięki czterem kamerom: w kuchni, łazience, pokoju i na biurku. Jak zapowiadają studenci z Zielonej Góry, została uruchomiona kamera mobilna, dzięki której będziemy mogli obserwować ich życie na zewnątrz.

 

Nawet największy sceptyk nie zarzuci temu projektowi brak odzewu. Jak grzyby po deszczu powstają blogi o życiu Karoliny i Łukasza, a same "gwiazdy" zapraszane są do telewizji śniadaniowych. Czy nie jesteśmy świadkami przekroczenia tej granicy, której nie przeskoczył Big Brother?

 

Zapytaliśmy Jolę Rutowicz, która sama była uczestniczką 4. i 5. edycji Big Brothera, co sądzi o urządzaniu z PRAWDZIWEGO życia prywatnego show:

Ogólnie rzecz biorąc wisi mi kto, gdzie i w jakim celu zakłada kamery. A w ogóle o co chodzi... dopiero wstałam. Pozdrawiam moich fanów. Pa.

Jak można przeczytać na forach internetowych, Karolina i Piotr smażą nie tylko mielone i popijają herbatę, lecz także bez zażenowania pokazują się w sytuacjach intymnych w łazience i w sypialni.

 

Zobacz Karolinę i Piotra  w akcji

 

 

Jola Rutowicz zasłynęła dzięki reality-show i dziś jest gwiazdą kolorowych magazynów i serwisów plotkarskich. Czy studenci z Zielonej Góry też staną się sławni?

 

 

Jeżeli chcesz podglądać Karolinę i Piotra wejdź na www.showtoja.pl

Więcej o:
Komentarze (108)
Zrobili reality-show we własnym domu
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  takie to nudne z tego wszystkiego to ten ich pies najładniejszy

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  CO IM SIE STALO Z TWARZAMI?!!? MOZE SA CHORZY I POTRZEBUJA NA LEKI?!?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  hehe nie wiem czy wiecie ale ten pan Piotr założył agencję modelek to taka agencja modelek że żadnych zleceń nie ma ;/ (dałam się nabrać i zapłaciłam 80 zł omg )

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Przecież to jawne promowanie ANOREKSJI!!! Czy ona zdaje sobie sprawę jak wygląda,że jest taka wysuszona i jeszcze się tym chwali????!!!Dramat."Studentka socjologii" - że to niby taki eksperyment socjologiczny,może jeszcze pracę magisterską pisze w oparciu o swoje reality show???;)I ten różowy błyszczyk!!!!Buahaha

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  Ale co w tym ciekawego?

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  boze ona musi miec anoreksje spojrzcie na jej rece :O
  masakra

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  Żałośni ludzie.. moze myslą, ze zostaną "gwiazdami"? Dziś tak niewiele trzeba, zeby "zasłynąć"...

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  nie chce być nie miła ale myślę że tym ludzią czegoś w życiu brakuje!!!!szkoda tylko że nie są zbyt urodziwi wtedy może byłoby na co popatrzeć!!!życze im powodzenia ale nie sądze że za 5 lat będą jeszcze ze sobą skoro ich związek jest już dla nich tak nudny że aż musieli wymyśleć coś takiego!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  On wyglada jak gej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX