Dlaczego Wojewódzki nie chodzi na rozprawy?

Sądy mu nie obce. Chował się pod togę?
Kuba do sądu nie chodzi Kuba Wojewódzki nie od dziś ma problemy z prawem. Wojewódzkiemu nie straszne są sądy, rozprawy, a tym bardziej prokuratorzy. Jak podaje Rewia, ojciec Kuby był prokuratorem, i jemu syn też sprawiał problemy. Ostania rozprawa sądowa na której się nie zjawił dotyczyła wbijania polskiej flagi w psią kupę. Oczywiście Wojewódzki został ukarany grzywną w wysokości 500 złotych. Showmanowi nie straszne są sądy, rozprawy, a tym bardziej prokuratorzy. Jak podaje Rewia, ojciec Kuby był prokuratorem, i jemu syn też sprawiał problemy: Jak chciałem go wkurzyć, sam wysyłałem sobie telegramy o treści: Dostawa ok. Towar zabezpieczony. Kasa płynie. Omega. On brał to wszystko na serio i zamartwiał się, że syn wplątał się w jakąś grupę przestępczą - czytamy w "Rewii". Przesiąknięty paragrafami mały Kubuś wysłał kiedyś zaświadczenie do szkoły o swoim zgonie: W szkole muzycznej sam sfabrykowałem zaświadczenie o zgonie Jakuba Władysława Wojewódzkiego i wysłałem je wtedy, gdy po dość krótkim czasie grania na waltorni, miałem takie usta jak Armstrong. Może zapach sal sądowych źle mu się kojarzy i dlatego Kuba na rozprawy nie chodzi? Proponujemy nie wbijać więcej polskiej flagi w psie odchody a będzie po... sprawie. 

Kuba Wojewódzki nie od dziś ma problemy z prawem. Ostania rozprawa sądowa na której się nie zjawił dotyczyła wbijania polskiej flagi w psią kupę. Oczywiście Wojewódzki został ukarany grzywną w wysokości 500 złotych. Showmanowi nie straszne są sądy, rozprawy, a tym bardziej prokuratorzy. Jak podaje Rewia, ojciec Kuby był prokuratorem, i jemu syn też sprawiał problemy:

Jak chciałem go wkurzyć, sam wysyłałem sobie telegramy o treści: Dostawa ok. Towar zabezpieczony. Kasa płynie. Omega. On brał to wszystko na serio i zamartwiał się, że syn wplątał się w jakąś grupę przestępczą- czytamy w "Rewii"

Przesiąknięty paragrafami mały Kubuś wysłał kiedyś zaświadczenie do szkoły o swoim zgonie:

W szkole muzycznej sam sfabrykowałem zaświadczenie o zgonie Jakuba Władysława Wojewódzkiego i wysłałem je wtedy, gdy po dość krótkim czasie grania na waltorni, miałem takie usta jak Armstrong.

Może zapach sal sądowych źle mu się kojarzy i dlatego Kuba na rozprawy nie chodzi? Proponujemy nie wbijać więcej polskiej flagi w psie odchody a będzie po... sprawie.

 

Kuba Wojewódzki nie boi się sądów. Przed rozprawą był w świetnym nastroju - Zobacz!

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Dlaczego Wojewódzki nie chodzi na rozprawy?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Kazdy byl czyims dzieckiem!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  wbił polską flagę w psią kupę...i to was tak rajcuje??? phi, wielkie mi co!!! Gdyby zjadł psie odchody to byłby numer....nawet mnie by rozbawił!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  WOJEWÓDZKI POKAZ ZE MASZ JAJ I NIE JESTS CI... WŁÓZ FLAGE IZRAELA ALBO USA W PSIE GÓWNO TANI KOZAKU Z MIODEM W USZACH

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 5

  ROZWYDZRZONY KOMUSZY SYNEK DLATEGO CZUJE SIĘ TAKI BEZKARNY

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  news z d***y

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  wstydzi się pochodzenia ze wsi....

 • sandra092

  Oceniono 15 razy 5

  lubio go xD a teksty jakie czasem daje świadczą tylko o jego wysokiej inteligencji xD

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  cyt."Jak chciałem go wkurzyć, sam wysyłałem sobie telegramy o treści: Dostawa ok. Towar zabezpieczony. Kasa płynie. Omega. On brał to wszystko na serio i zamartwiał się, że"-jest to się czym chwalic że sie wpedziło tate do grobu??

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  a jego inteligencja jest tak samo autentyczna jak dodusi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX