Kylie dostanie aż 11 milionów złotych?

Komu zależało na tym, aby tak droga gwiazda wystąpiła na obchodach rocznicy wyborów - pyta Dziennik.pl.
Kylie dostanie 11 mln zł "Rząd marnuje pieniądze na Kylie Minogue" - grzmi Dziennik.pl. Kylie Minogue będzie gwiazdą, której koncert uświetni rocznicę wyborów 1989. Gwiazda wystąpi w Gdańsku. Za występ ma zainkasować 11 mln zł. O co chodzi? O mały skandalik, w który zamieszana jest polityka i duże pieniądze. Kylie Minogue będzie gwiazdą, której koncert uświetni rocznicę wyborów 1989. Gwiazda wystąpi w Gdańsku. "Gazeta Polska" dotarła do ciekawych informacji. Okazuje się, że jedna z firm biorących udział w przedsięwzięciu jest Signum Promotion - agencja reklamowa matki Sławomira Nowaka, szefa kancelarii premiera. Wszystkie firmy wybraliśmy w przetargach. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy akurat ta agencja jest wśród nich. Jeśli dawała lepszą cenę, to może jest - powiedział ojciec Maciej Zięba z Europejskiego Centrum Solidarności (organizator). Jak dalej pisze "Gazeta Polska", to właśnie Nowak miał największy wpływ na wybór Minogue. Cała impreza będzie kosztowała w sumie ponad 14 milionów złotych, z czego 11 trafi na konto piosenkarki. Wybór o tyle dziwny, że nie jest ona zbyt znacząca dla Polaków, a poza tym, zdecydowanie za droga. Są ciekawsze i tańsze gwiazdy.

"Rząd marnuje pieniądze na Kylie Minogue" - grzmi Dziennik.pl. O co chodzi? O mały skandalik, w który zamieszana jest polityka i duże pieniądze.

 

Kylie Minogue będzie gwiazdą, której koncert uświetni rocznicę wyborów 1989. Gwiazda wystąpi w Gdańsku. "Gazeta Polska" dotarła do ciekawych informacji. Okazuje się, że jedna z firm biorących udział w przedsięwzięciu jest Signum Promotion - agencja reklamowa matki Sławomira Nowaka, szefa kancelarii premiera.

 

 

Wszystkie firmy wybraliśmy w przetargach. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy akurat ta agencja jest wśród nich. Jeśli dawała lepszą cenę, to może jest - powiedział ojciec Maciej Zięba z Europejskiego Centrum Solidarności (organizator).

 

Jak dalej pisze "Gazeta Polska", to właśnie Nowak miał największy wpływ na wybór Minogue. Cała impreza będzie kosztowała w sumie ponad 14 milionów złotych, z czego 11 trafi na konto piosenkarki. Wybór o tyle dziwny, że nie jest ona zbyt znacząca dla Polaków, a poza tym, zdecydowanie za droga.

 

Są ciekawsze i tańsze gwiazdy.

 

Więcej tutaj.

Więcej o:
Komentarze (58)
Kylie dostanie aż 11 milionów złotych?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Ja ja owszem, lubię, ale uświetnianie 20-lecia "odzyskania niepodległości" to raczej nie powinien byc jej "job". Ja bym tu raczej jakiegoś Eltona Johna widziała czy choćby Tinę Turner. A najbardziej chyba U2.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Bez przesady. Żaden skandal. Gorszy skandal jest jak urzędnicy wyciągają milionowe premie za nic - to skandal charakterystyczny dla każdej opcji - i tej Donka, i tej Kaczki, i Czerwoniaków też. Ceny są, jakie są. Chcąc mieć gwiazdę, która jednak bywa na listach przebojów, trzeba płacić. Tyle. Niezależnie od tego, czy Minogue mi się podoba, czy nie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  jakby nie było ważniejszych wydadków:/

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  brak komentarza

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  blee... jak można na nią wydawać pieniądze ;/ świat już całkiem schodzi na psy... ;/ jakby może jakąś sławną gwiazde ładnie śpiewającą...to może...a w ogóle po co na nie kase wydawać?w mojej szkole niektóre dziewczyny śpiewają lepiej od wielu piosenkarek ;/ tylko niektóre są po prostu nie do przebicia:) ale na tą całą Kylie nie warto marnować pieniędzy...

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  do kylie nie mam anic jednak nie podoba mi sie fakt ze rzad polski jak zwykle tak ot sobie wyrzuca OGROMNE pieniadze podatnikow w błoto-kurde posłowe czy wam juz całkiem odjebało?jak trzeba komus pomoc czy podniec najnizsze pensje to ku... nie ma bo bida i kryzys a tu prosze-niech was wszystkich jasny szlag trafi i wy sie smiecie nazywac patriotami co to rocznice beda obchodzic-debile i krwiozercy-juz hitler był lepszy bo przynajmniej dbal o swoj narod a tu co 11mln dla pani z australii-gratuluje

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 3

  Co za banda debili marnuje tyle pieniedzy podatnikow na jakas zalosna "gwiazda"?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 3

  MIŚAK PROTEGOWANY SCHETYNY NOWAK PROTEGOWANY TUSKA A WSZYSTKO Z NASZYCH PODATKÓW TAK SIĘ DYMA DURNYCH PODATNIKÓW

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  "Koncert Kylie w Dubaju kosztował 2 miliony funtów. Nie przepłacamy." --- OCZYWIŚCIE ZE PRZEPŁACAMY, U NAS ROPA NIE LECI Z ZIEMI, NA PIENIĄDZE MUSIMY ZAPRACOWAĆ A NIE POMPUJEMY Z GŁĘBIN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX