Sztaba wystawił Melosik?

Melosik straciła swojego głównego kompozytora. Co dzieje się z pozostałymi uczestnikami "Fabryki gwiazd"? AKTUALIZACJA

Plotek dowiedział się, że Adam Sztaba zrezygnował z pracy w wytwórni My Place, która pracuje obecnie nad płytą laureatki "Fabryki gwiazd" Martyny Melosik. Przypominamy, że główną nagrodą w programie była możliwość nagrania albumu właśnie z Adamem Sztabą. Martyna została na lodzie. Nie ma żadnych piosenek, kompozycji i pieniędzy od wytwórni.

 

 

Nasze źródło donosi, że Melosik przeprowadziła się do Warszawy, ale nikt nie zaproponował jej tutaj pracy. Nie gra koncertów, a utrzymuje się z... lekcji angielskiego. Tak wygląda życie po "Fabryce gwiazd" ? Nie w przypadku wszystkich. Przemek Puk wydał singiel, a Mateusz Krautwurst nagrał już kilka piosenek na swój debiutancki album, który jesienią ukaże się na polskim rynku muzycznym.

 

 

 

Obaj młodzi wokaliści dostali się do koncertu "Trendy" festiwalu organizowanego przez telewizję Polsat. Po raz kolejny potwierdziło się, że zwycięstwo w programie rozrywkowym nie gwarantuje sukcesu. Lepiej czasem przegrać, by nie czuć presji i w spokoju przygotować swój wymarzony materiał.

 


 

UPDATE

 

Po naszym wczorajszym artykule Adam Sztaba wysłał specjalne oświadczenie w którym przekonuje, że jego rozstanie z wytwórnią My Place nie ma żadnego wpływu na dalsze losy płyty Martyny Melosik.

 

Projekt ten jest dla mnie w tej chwili priorytetowy i mam nadzieję, że na początku przyszłego roku, będzie można usłyszeć efekty naszej współpracy. (...) Nie mam wpływu na sposób promowania artystki w mediach oraz na ilość koncertów, jakie w tej chwili gra - napisał Adam Sztaba w oświadczeniu wysłanym do redakcji Plotka.

 

Dziękujemy za oświadczenie i cieszymy się z faktu, że Adam Sztaba odwiedza naszą stronę. Mamy nadzieje, że współpraca Martyny Melosik ze znanym kompozytorem przyniesie zamierzone efekty i płyta laureatki "Fabryki gwiazd" ukaże się w przyszłym roku na polskim rynku muzycznym. Plotek na bieżąco będzie Was informował o planach muzycznych Martyny Melosik.