Ashley Tisdale w dwóch odsłonach

Ashley Tisdale, jak każda kobieta, jest prawdziwym kameleonem!

 

Oglądaliśmy już różne oblicza Miley Cyrus (klik), Vanessy Hudgens (klik) i Taylor Swift (klik). Dziś przyjrzymy się Ashley, która także ma dwie, modowe, twarze - codzienną, wygodną i uniwersalną oraz świąteczną - elegancką, dopasowaną, wytworną. Zobacz zdjęcia i zagłosuj w kotkowym sondażu!

 

Na co dzień...

Ashley stawia przede wszystkim na wygodę. Wygodne swetry i t-shirty, dżinsy - w krótkiej i długiej wersji, czy sukienki - zwiewne, delikatne. Minusem są buty - szczególnie te masywne z wycięciem na palce - nie wiadomo, czy to kozaki, czy sandałki ;) Ashley swoje codzienne kreacje idealnie uzupełnia dodatkami - czy to okularami, czy torbą, czy zabawnym kapelusikiem. Kotek sądzi, że większość z Was mogłaby spokojnie założyć ubrania młodej gwiazdki - doskonale wpasowują się w klimat tego, co widzimy na ulicach :)

 

 

...i od święta :)

Na wielkie wyjścia Ashley wybiera, zazwyczaj, dopasowane sukienki przed kolano. Podkreślają one figurę artystki i zgrabne nogi :) Gwiazdka eksperymentuje z kolorami - pojawia się i w klasycznych stonowanych barwach, i w odważnych, żywych odcieniach. Niezmienne pozostaje uczesanie - Ashley na imprezach pojawia się w rozpuszczonych włosach. Kotkowi z reguły podobają się eleganckie kreacje gwiazdki, jednak kilka razy Ashley zdarzyły się modowe faux pas, ale o tym nie będziemy mówić...;)

 

 

 

W którym wydaniu Ashley podoba Ci się bardziej?
Więcej o: