Zabroniła mu wystąpić w Sopocie!

Jak dowiedział się Plotek, Edyta Zając nie zgodziła się by jej mąż pojechał na festiwal Top Trendy. Dlaczego?
Zabroniła mu wystąpić Edyta Zając nie zgodziła się by jej mąż pojechał na festiwal Top Trendy. Jak dowiedział się Plotek, Edyta Zając nie zgodziła się by jej mąż pojechał na festiwal Top Trendy. Wczoraj stacja Polsat zorganizowała konferencję prasową na temat festiwalu Top Trendy. Na konferencji pojawił się Cezary Pazura, który brał udział w festiwalu już praktycznie od początku jego istnienia. Aktor był mniej rozchwytywany niż również uczestniczący w konferencji Piotr Rubik, ale też budził zainteresowanie wśród dziennikarzy. Plotek dowiedział się, że obecność Cezarego na konferencji nie oznacza wcale, że wystąpi od podczas tegorocznego Kabaretonu. Podczas Kabaretonu będą pokazywane jedynie materiały filmowe ze skeczami Pazury z poprzednich lat. Aktor nie pojawi się osobiście na festiwalu. Dlaczego? Zabroniła mu tego Edyta Zając - mówi Plotkowi osoba z Polsatu. Pazura po raz pierwszy zrezygnuje z występu na festiwalu, ponieważ termin imprezy zbiegł się z terminem porodu Edyty. W sumie trochę szkoda, że nie będzie Pazury. Wczoraj stacja Polsat zorganizowała konferencję prasową na temat festiwalu Top Trendy. Na konferencji pojawił się Cezary Pazura, który brał udział w festiwalu już praktycznie od początku jego istnienia. Aktor był mniej rozrywany niż również uczestniczący w konferencji Piotr Rubik, ale też budził zainteresowanie wśród dziennikarzy. Plotek dowiedział się, że obecność Cezarego na konferencji nie oznacza, że wystąpi od podczas tegorocznego Kabaretonu.
Podczas Kabaretonu będą pokazywane jedynie materiały filmowe ze skeczami Pazury z poprzednich lat. Aktor nie pojawi się osobiście na festiwalu. Dlaczego? Zabroniła mu tego Edyta Zając - mówi Plotkowi osoba z Polsatu

Pazura po raz pierwszy zrezygnuje z występu na festiwalu, ponieważ termin imprezy zbiegł się z terminem porodu Edyty. W sumie trochę szkoda, że nie będzie Pazury.

Oto jeden z jego występów:

 

 

Więcej o:
Komentarze (67)
Zabroniła mu wystąpić w Sopocie!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 23

  Co jak co, nie mam nic do jej wieku ale ONA JEST WIECZNIE NABURMUSZONA I NIEZADOWOLONA, zauważyliście?

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 18

  fajnie wygladają - jak ojciec z córką ;-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  gdyby wystąpił, to wszyscy by gadali, że zostawił ją w tak ważnym momencie, że egoista. Nie chce wystąpić - też źle, bo przecież pantoflarz i mięczak. Ja popieram jego decyzję, bo wiem jak ważna jest obecność faceta i jego wsparcie w tak ciężkiej a zarazem pięknej chwili.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  ona ma wiecznie facha na ryju:P

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  Ludzie, czy wy jesteście normalni? Nie będzie go na jakichs durnych występach bo w tym czasie ma sie urodzić jego dziecko! To takie dziwne że chce przy tym być? Pewnie dla większości z was dzieci, rodzina i poród zony to jakies nic nie znaczące bzdury, a praca jest zawsze numerem jeden. Szczęście że nie każdy mężczyzna tak mysli.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  Rety, panie Cezary, co pan widziałeś w tej naburmuszonej nastolatce?!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  A skad wiecie, ze zabronila? Skoro ma w tym czasie rodzic to chyba naturalne, ze on bedzie przy niej, czy moze dla was to nienaturalne? W koncu to tez jego dziecko! A poza tym juz widze te tytuly gdyby pojechal na Top trendy: Zostawil rodzaca zone! I tak zle i tak niedobrze!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Ta Edycia to taka od pługa oderwana...

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  Zastanawia mnie co on zobaczył w tej Edycie?? Wiecznie jakaś taka nabzdyczona. Żeby chociaż była piękna...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX