Walter wyrzuć Cejrowskiego!

Homofobii mówią STOP!

Wojciech Cejrowski znany jest nie tylko ze swoich programów podróżniczych. Jego nazwisko kojarzone jest obecnie głównie z bardzo negatywnych wypowiedzi na temat środowisk gejowskich, dlatego te nie kryją swojego zdziwienia ze współpracy Cejrowskiego i TVN-u. O całej sprawie informują wirtualnemedia.pl.

Doceniam zaangażowanie TVN w zakresie wolności mediów, w tym mediów publicznych, którymi dzisiaj rządzi były neofaszysta, Piotr Farfał. Dlatego tolerowanie osób o takich poglądach w reprezentowanej przez Pana spółce budzi zdziwienie - napisała w liście do Waltera Marta Abramowicz, prezes Kampanii Przeciw Homofobii.

Co tak bardzo dotknęło środowiska homoseksualne? Przede wszystkim słowa, które Cejrowski wygłosił w trakcie wykładu na KUL-u. Według doniesień, podróżnik namawiał do wytykania gejów palcami i mówił, że ich (pederastów) zachowanie wzbudza obrzydzenie u niego i u Boga.

 

Jak na razie Cejrowski ma zapewnione prowadzenie autorskiego programu na TVN Style. Czy Piotr Walter przejmie się apelem?