Gisele Bundchen zostanie mamą

Świeżo upieczeni małżonkowie nie marnowali czasu.
Gisele zostanie mamą Znana modelka nie marnuje czasu. Gisele Buendchen zostanie mamą. Ostatnio znana modelka ukrywa brzuch pod luźniejszymi ubraniami. Czy wkrótce na świat przyjdzie najpiękniejsze dziecko świata? Gisele Buendchen nie jest jakąś tam modelką - to ikona. Zarabia najlepiej w swojej branży, była na okładkach wszystkich ważnych magazynów, pozowała najlepszym fotografom świata, a przy okazji nie można jej spotkać pijanej w klubie. W lutym modelka wzięła ślub z Tomem Brady'im, a już wkrótce zostanie mamą. Jeszcze przed ślubem Gisele mówiła, że chce mieć dużą rodzinę. Na razie ćwiczy do roli matki, zajmując się od czasu do czasu prawie dwuletnim synem Toma z poprzedniego związku i idzie jej całkiem nieźle. Ostatnimi czasy, choć pokazuje się tu i ówdzie, zakrywa brzuch. Jeśli pogłoska o ciąży Buendchen okaże się prawdą, to być może na świat przyjdzie wkrótce najpiękniejsze dziecko świata.

Gisele Bundchen nie jest jakąś tam modelką - to ikona. Zarabia najlepiej w swojej branży, była na okładkach wszystkich ważnych magazynów, pozowała najlepszym fotografom świata, a przy okazji nie można jej spotkać pijanej w klubie. W lutym modelka wzięła ślub z Tomem Brady'im, a już wkrótce zostanie mamą.

 

 

Jeszcze przed ślubem Gisele mówiła, że chce mieć dużą rodzinę. Na razie ćwiczy do roli matki na prawie dwuletnim synu Toma z poprzedniego związku i idzie jej całkiem nieźle. 

 

 

 

Ostatnimi czasy, choć pokazuje się tu i ówdzie, zakrywa brzuch. Jeśli pogłoska okaże się prawdą, to może urodzić się najpiękniejsze dziecko świata. Z takiej pary? To oczywiste!

 

 

 

 

 

Więcej o: