Doda rezygnuje z "GTNL" i wybiera "Fabrykę Gwiazd"!

Jak dowiedział się Plotek, piosenkarka postanowiła zrezygnować z tronu na rzecz udziału w "Fabryce Gwiazd". Co jeszcze wymyśliła?

Spekulacje na temat udziału Dody w drugiej edycji "Fabryki gwiazd" trwają już od kilku miesięcy. Ponoć Doda nie życzy sobie siedzieć w fotelu jurora obok Edyty Górniak. Dużo mówiło się też, że Doda wygryzła Kayah.


Jak dowiedział się Plotek, piosenkarka chce uciec od wizerunku, który wykreowały jej media po programie "Gwiazdy tańczą na lodzie". Doda stawia teraz na muzykę! Będzie oceniała uczestników "Fabryki gwiazd" nie tylko podczas programów na żywo, ale również w trakcie trwania castingów.

 

 

To m.in. ona spośród kilku tysięcy kandydatów, wyłoni finałową 15-tkę, która rywalizowała będzie o kontrakt płytowy. Materiały z castingów z udziałem Dody zostaną oczywiście pokazane na antenie Polsatu. To może być hit jesieni!

Więcej o:
Komentarze (103)
Doda rezygnuje z "GTNL" i wybiera "Fabrykę Gwiazd"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 16

  To bedzie z pewnoscia hit....... wulgarnosci, tandety i plagiatu!

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 9

  shit nie hit

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Jak Doda ma IQ 156, to ja mam IQ 24897.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 9

  WEZCIE JUZ PRZESTANCIE PIE...C O TEJ PODSTARZALEJ LAMPUCIARZE!!!!!NADMIAR OPERACJI PLASTYCZNYCH SPRAWIA ZE LODZIARA ZACZYNA WYGLADAC JAK KARYKATURA!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  Zeby byc jurorem muzycznym to trzeba samemu zajmowac sie tylko i wylacznie muzyka no i jeszcze....miec od publicznosci to cos...czyli akceptacje i uwielbienie!!!
  A Rabczewska ma to wszystko- dokladnie odwrotnie!!
  Kiedys to byli prawdziwi jurorzy - dzis na ich fotelach zasiadaja same plastikowe zdziry nie majace zielonego pojecia o muzyce - tylko potrafiace sie wulgarnie przemadrzac i udawac jakie to one sa w gebie lepsze!!!
  Rabczewska - wooooon do Ciechanowa!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  na pewno nie obejrzę - to obniży poziom tego programu

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  nie HIT ale WIELKI SHIT

 • camaieu

  Oceniono 17 razy 7

  jak dla mnie doda powinna zrezygnować z kariery i usunąć się w cień :D

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Ja będę oglądać "Jak oni śpiewają" bez tej pustej baby.W jury powinmna zasiąść teraz nna miejscu srody Edytka albo Justynka, dwie najlepsze wokalistki w tym kraju!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX