Steczkowska: Trzeba być prawdziwym debilem muzycznym!

Jak myślicie, do kogo Jusia skierowała tak ostre słowa?
Justyna Steczkowska odniosła się na swojej stronie internetowej, do sprawy związanej z jej udziałem w tegorocznym Opolu. Przypomnijmy, od kilku dni prasa kolorowa spekulowała o upadku Steczkowskiej i wielkiej kompromitacji.

Oskarżono mnie, że mam zamiar zaśpiewać Tango, które rzekomo już dawno śpiewałam i wykonywałam je między innymi w Tańcu na lodzie . Owszem wykonywałam, ale TANGO LA CUMPARSITA  PIAZZOLLI . Najsłynniejsze tango na ŚWIECIE - pisze artystka.

Wszystkich, którzy zarzucali jej oszustwo, ostro pojechała.

Trzeba być prawdziwym debilem muzycznym, żeby nie rozpoznać tego utworu, nie wspominając już o tym, że pomylenie go z moim premierowym utworem z płyty TO MÓJ CZAS, zakrawa na totalną ignorancję i brak profesjonalizmu ze strony piszących - grzmi Justyna.

Na koniec Justyna pozwoliła sobie na wątek związany ze zwierzętami. Barany rulez.

Tak to jest uwierzyć baranom. Tak więc moje Boże Baranki  najpierw zabierzcie się za naukę, a potem za pisanie dla ludzi, bo to prawdziwy wstyd , taka pomyłka  BEEEE .. :):):) - kwituje Steczkowska.

A podobno muzyka łagodzi obyczaje.
Więcej o:
Komentarze (160)
Steczkowska: Trzeba być prawdziwym debilem muzycznym!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 41 razy 19

  Niestety ale Steczkowska miała 100% racji. Oczerniając kogoś gdy nie ma się racji to powinno kończyć się karą grzywny dla takiego dziennikarza. W końcu chciał dostać dodatkowe pieniążki za swój artykuł to musiał kogoś opluć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 17

  RACJA!!! Kompromitacja dla ignorantów, ale czy ktoś się tym przejmie? Dalej debile będą pisac, o czym chcą i mieć wszystkich w "głębokim poważaniu".

 • koralikk

  Oceniono 24 razy 16

  ma racje, to co sie czyta w gazetach, internecie wola o pomste do nieba.. Ci ludzi chyba nawet nie sa zaraz po szkole dziennikarskiej.. lanie wody na maxa, chyba sami nie wierzą w to co pisza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 14

  Justyna Steczkowska jest to jedna z niewielu polskich wokalistek, obok Edyty Górniak, która śpiewa czysto i wie o czym śpiewa. Nie rozumiem, dlaczego ludzie porównują Steczkowską do jakiejś Doroty Rabczewskiej. Piosenki Rabczewskiej są wielką klapą, nie dość, że nie posiadają odpowiedniej aranżacji, to teksty są tak mało rytmiczne i tak niechlujne, że nie da się inaczej tego komentować. Justyna Steczkowska ma to coś: jej piosenki posiadają superaranżacje, ma wspaniałe wibrato, teksty są proste i łatwe do śpiewania. Wiem, że większość oceni mnie na minus, ponieważ internetem rządzą teraz nastolatki, ale prawda w oczy kole!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  PLOTKU ZRÓB COŚ Z TYMI PŁYTKIMI KOMENTARZAMI - NA TO NIE MOŻNA PATRZEĆ !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Ma racje. przwaznie dziennikarze nie wiedza o czym pisza i tym krzywdza bardzo innych, wprowadzaja czytelnikow w blad. na przyklad taki plotek jest tego najlepszym dowodem

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  niezle pojechane...ale ona ma racje!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  Nie lubie Justyny,ale ma klase , swietny głos,pieknie śpiewa.Nie porównujcie jej do beznadziejnej Dody...

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 10

  Brawo!!! Pisac, ze cos jest plagiatem nie przesluchawszy nawet tych dwoch utworow? Masakra. To sa wlasnie polscy pseudo-dziennikarze. Steczkowska powinna skierowac sprawe do sadu, bo oskarzenie o plagiat to jest naprawde powazna sprawa.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX