Rodzice Curuś boją się, że Farrell skrzywdzi ich córkę!

Colin Farrell poznał już rodziców Alicji Bachledy-Curuś, ale nie wywarł na nich zbyt dobrego wrażenia.
Problemy z rodzicami Rodzice Curuś boją się, że Farrell skrzywdzi ich córkę! Farrell spotykał się m.in. z Britney, Demi Moore, Lindsay Lohan i Angeliną Jolie. Rodzice Alicji Curuś martwią się, czy ich córka dobrze ulokowała uczucia. Colin Farrell poznał już rodziców Alicji Bachledy-Curuś, ale nie wywarł na nich zbyt dobrego wrażenia. Colin Farrell ma w Hollywood opinię podrywacza i łamacza niewieścich serc. Sam zapracował sobie na taką etykietkę, bowiem zaliczył około trzydziestu romansów. Spotykał się m.in. z Britney Spears, Demi Moore, Lindsay Lohan i Angeliną Jolie. Zupełnie nie dziwi nas, że rodzice Alicji martwią się o to, czy ich córka dobrze ulokowała swoje uczucia. - Boją się, że skrzywdzi Alicję - twierdzi w rozmowie z "Na żywo" kuzynka Bachledów. Mama aktorki jest przekonana, że jej córka odniesie sukces nawet bez pomocy Colina. Warto zauważyć, że aktor na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo się zmienił. Duży wpływ na zmianę jego zachowania miało przyjście na świat jego syna Jamesa, który jest niepełnosprawny, cierpi na zespół Angelmana. Colin twierdzi, że bycie ojcem to jego najważniejsza życiowa rola. Może tym urzekł Alicję?

Colin Farrell ma w Hollywood opinię podrywacza i łamacza niewieścich serc. Sam zapracował sobie na taką etykietkę, bowiem zaliczył około trzydziestu romansów. Spotykał się m.in. z Britney Spears, Demi Moore, Lindsay Lohan i Angeliną Jolie. Zupełnie nie dziwi nas, że rodzice Alicji martwią się o to czy ich córka dobrze ulokowała swoje uczucia.

Boją się, że skrzywdzi Alicję - twierdzi w rozmowie z "Na żywo" kuzynka Bachledów.

 


Mama aktorki jest przekonana, że jej córka odniesie sukces nawet bez pomocy Colina. Warto zauważyć, że aktor na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo się zmienił. Duży wpływ na zmianę jego zachowania miało przyjście na świat jego syna Jamesa, który jest niepełnosprawny, cierpi na zespół Angelmana.Colin twierdzi, że bycie ojcem to jego najważniejsza życiowa rola.

 

Może tym urzekł Alicję?

 

Więcej o:
Komentarze (73)
Rodzice Curuś boją się, że Farrell skrzywdzi ich córkę!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 16

  skrzywdzi to skrzywdzi, nie skrzywdzi to będzie im razem dobrze. Ona nie ma 10-ciu lat więc dajcie spokój, ona wie co robi.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  Ten kto uwaza, ze milosc kobiety odciagnie narkomana i alkoholika od nalogow jest bardzo naiwny! Zwlaszcza w filmowym swiatku jest to prawie niemozliwe. By z tym zerwac musi chciec wylacznie osoba objeta tymi nalogami. Zadna milosc zakochanej osoby nic tu nie wskora! Co nie znaczy, ze nie wierze iz Farrell moze z tym skonczyc!

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  a co on jej może złego zrobic? dziewictwa jej przecież nie pozbawi hehehehehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  przestańcie sie tak wszyscy"martwić"o Alicję,bo ona ma wasze pierdoły daleko ,piękna dziewczyna z niej

 • sansa

  Oceniono 15 razy 13

  Chciała być farelką, to jest. Jest pełnoletnia i wiedziała do kogo się przeprowadza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 13

  Kazdy z rodzicow martwi sie o corke, zwlaszcza gdy widzi te fotki. Rozmamlanie - nie pozapinane guziki u spodnie, niechlujctwo w ubiorze, wielki smutek na twarzy. Jest ciagana jak za przeproszeniem koza na sznurku. Czy tak wyglada szczesliwa mloda kobieta!?

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 12

  a to przepraszam ONA sobie pouzywać nie może?

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  no bo który z rodzców puszcza samą "curuś" do Stanów ?!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  skończyć jak Angelina Jolie, Demi Moore czy Britney czemu nie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX