Chcą się jej pozbyć z You Can Dance?

Czarne chmury zawisły na Weroniką Pazurą.
Chcą się jej pozbyć? Czarne chmury zawisły nad karierą Weroniki Pazury. Weronika Pazura jest zbyt mdła do show "You Can Dance". Potrzebny jest ktoś z charakterem. Tylko, po co TVN miałby po czterech edycjach zmieniać jurora. Wygląda na to, że Weroniki chcą się pozbyć z "You Can Dance"... Jakoś tak się wydarzyło, że jurorowanie w "You Can Dance" to obecnie jedyne źródło dochodu Weroniki Marczuk-Pazury. Choć przedsiębiorcza, nie umiała dopilnować i wystarczająco rozwinąć swoich biznesów - firma producencka i kancelaria prawna nie przynoszą wysokich dochodów. Pamiętamy również, że Weronika nie podołała roli prowadzącej "Miasto Kobiet". - A teraz i jej posada w "YCD" stoi pod znakiem zapytania - pisze "Na żywo". Podobno Weronika Marczuk-Pazura jest zbyt mdła do tak energetycznego show. Potrzebny jest ktoś z charakterem. - Stacja już rozmawia z najbardziej kontrowersyjną polską tancerką, Krystyną Mazurówną, która może zastąpi Weronikę w roli jurorki - pisze tygodnik. Pytanie tylko, po co TVN miałby po czterech edycjach zmieniać jurora. Nie jest to oczywiście niemożliwe, ale trzech znawców w jury wcale nie jest dobrym rozwiązaniem. Musi być choć jeden "ozdobnik pochwalacz".

Jakoś tak się wydarzyło, że jurorowanie w "You Can Dance" to obecnie jedyne źródło dochodu Weroniki Marczuk-Pazury. Choć przedsiębiorcza, nie umiała dopilnować i wystarczająco rozwinąć swoich biznesów - firma producencka i kancelaria prawna nie przynoszą wysokich dochodów. Pamiętamy również, że Weronikanie podołała w roli prowadzącej "Miasto Kobiet".

 

 

A teraz i jej posada w "YCD" stoi pod znakiem zapytania - pisze "Na żywo". Podobno Weronika Marczuk-Pazura jest zbyt mdła do tak energetycznego show. Potrzebny jest ktoś z charakterem.

Stacja już rozmawia z najbardziej kontrowersyjną polską tancerką, Krystyną Mazurówną, która może zastąpi Weronikę w roli jurorki - pisze tygodnik.

Pytanie tylko, po co TVN miałby po czterech edycjach zmieniać jurora. Nie jest to oczywiście niemożliwe, ale trzech znawców w jury wcale nie jest dobrym rozwiązaniem. Musi być choć jeden "ozdobnik pochwalacz".

 

Więcej o:
Komentarze (38)
Chcą się jej pozbyć z You Can Dance?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 10

  ona zrobiła karierę wyłącznie dzięki byłemu mężowi i..pokorze, której ma w sobie bardzo dużo...jest zupełnie pozbawiona pychy, zawiści tak charakterystycznej dla ludzi telewizji

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 8

  Lubię ją :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 7

  Piróg jest najlepszy!

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  jest ok! nie zachowuje się: "jak wyzej s...m, niż głowę mam"

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  myślę tak: ona jest w tym programie mdła, to fakt...ale z drugiej strony, jak dadzą jakąś krzykaczkę to jeszcze gorzej, nie zniosłabym wymądrzającej się Dody, albo niezrównoważonej Górniak...nie, niech lepiej zostanie...przynajmniej da się słuchać jej głosu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  piróg nadrabia za wszystkich ^

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  Zostawcie ja, ona jest fajna!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  bo ona do telewizji w ogóle się nie nadaje...w mieście kobiet też była do niczego...trzymają ją ze względu na nazwisko...ludzie, ona nie nadaje się do telewizji, może jest fajna, miła, ładna ale to nie TO!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 4

  Ja też ją lubię. :-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX