Lis chce odejść z Telewizji Publicznej?

Na Woronicza ponoć mówi się o tym, że dziennikarz coraz poważniej myśli o odejściu z Dwójki.

Podczas ostatniej gali rozdania Wiktorów Tomasz Lis po raz kolejny wypowiedział słynne już zdanie "Haniu jestem z Ciebie dumny". Dziennikarz bardzo wspiera żonę, która kilka tygodni temu została wyrzucona z Jedynki. Najśmieszniejsze jest to, że robi to zazwyczaj na antenie Telewizji Publicznej. Czy skończy się tylko na słowach?

 

Tomek bije się z myślami. Wie, że powinien zrewanżować się Hance za jej solidarne odejście z Polsatu. Ale po pierwsze: ten program to jego żywioł. Po drugie: jest teraz jedynym żywicielem rodziny - do czasu, kiedy ona zdobędzie nową pracę, a o tę wcale nie będzie tak łatwo - zdradziła "Na żywo" znajoma dziennikarza.

 


Tylko, że Hanna Lis sama w jednym z wywiadów powiedziała, że nie chce by jej mąż odszedł z TVP, bo ludzie zasługują na wartościowy program publicystyczny. Pytanie, czy chodzi tylko o ludzi, czy też o kasę? W końcu Hanna Lis przyzwyczaiła się do życia na wysokim poziomie. Zawsze "przypadkowo" miała bajecznie bogatych partnerów.

Więcej o:
Komentarze (31)
Lis chce odejść z Telewizji Publicznej?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 11

  Nie rozumiem jak takie dziennikarzyny mogą tyle zarabiac? I za co? Za to że pokaże sie w tym okienku? On ma jeszcze jaki program, ale ona? Niech idą do normalnej roboty dla normalnych ludzi darmozjady! "Wysoki poziom"? Pamietam jak zaczynała - rzeczywiście, zwracała uwagę urodą, ale od kiedy dostaje sie za wygląd taką kasę... Zresztą nawet gdyby to są ładniejsze dziennikarki, prezenterki... I dlatego mamy płacić te cholerne abonamenty?

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 11

  Gdy sie nie wie o co chodzi to chodzi o kase! Lisica trybunem ludu! Skreca mniew ze smiechu! Szmal, szmal, szmal. Lisy do nory!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 8

  gdyby miał trochę honoru to już by odszedł, a on jeszcze wniebowzięty odebrał fryderyka...widać jakie ma parcie na sukcesy....

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 7

  Jego program jest bardzo, bardzo, 10000000000000 X BARDZO o niskim poziomie po prostu DNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO.

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 6

  przepraszam bardzo ,ale nie sra się we własne gniazdo

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  I bardzo dobrze niech odejdzie bo nie mogę już na niego patrzeć i słuchać.Najlepiej nich idzie do TVN bo tej telewizji nie oglądam.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Wont Lisy! A Lisica niech zrobi przedlad mezow przyjaciolek, tych najbogatszych oczywiscie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 4

  NARESZCIE!!!!!!!!!! NIECH TEN PUSTAK ZWALA !!!CIEKAWE GDZIE MU TERAZ TYLE KASY DADZA >NIECH CIECIEM ZOSTANIE A TA JEGO FRUZIA CIECIOWA!!!!!!!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  spadajcie obydwoje wstrętne chytre i przebiegłe LISY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX