Gosia Andrzejewicz jest nijaka!

Piosenkarka zajęła trzecie miejsce w plebiscycie na najbardziej nijaką gwiazdę show-biznesu! Kto był "lepszy" od niej?
Nijakie gwiazdy Plebiscyt na najbardziej nijaką gwiazdę show-biznesu rozstrzygnięty. Pierwsze, drugie i trzecie miejsce w rankingu na najbardziej nijaką gwiazdę show-biznesu zajęli odpowiednio: Anna Powierza, Marcin Hakiel i Gosia Andrzejewicz. Pierwsze i drugie miejsce w rankingu na najbardziej nijaką gwiazdę zajęli Anna Powierza i Marcin Hakiel. Na trzecim miejscu uplasowała się Gosia Andrzejewicz, która od dłuższego czasu planuje powrót na polski rynek muzyczny. Nie wróżymy jej jednak zbyt dużego sukcesu, bowiem z badań Instytutu ARC Rynek i Opinia wynika, że według 35 proc. ankietowanych jest po prostu bezbarwna i nijaka. Będzie musiała popracować nad swoim wizerunkiem scenicznym, bo zwyczajnie zginie na tle innych charakterystycznych artystek. Kogo natomiast cenią Polacy? Z sondażu wynika, że Annę Dymną, Beatę Tyszkiewicz oraz Jerzego Stuhra. Kto powinien zniknąć z show-biznesu? Michał Wiśniewski i Jola Rutowicz. Kto jest najbardziej rozpoznawany? Zbigniew Wodecki, Kayah, Marek Kondrat i Cezary Pazura. Wszyscy, którzy brali udział w ankiecie stwierdzili, że ich znają.

Gosia Andrzejewicz od dłuższego czasu planuje powrót na polski rynek muzyczny. Nie wróżymy jej jednak zbyt dużego sukcesu, bowiem z badań Instytutu ARC Rynek i Opinia wynika, że według 35% ankietowanych jest po prostu bezbarwna i nijaka. Będzie musiała popracować nad swoim wizerunkiem scenicznym, bo zwyczajnie zginie na tle innych charakterystycznych artystek.

 

 

Kto jeszcze musi zmienić image?Anna Powierza iMarcin Hakiel. To oni zajęli odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w rankingu na najbardziej nijaką gwiazdę.

 

Kogo cenią Polacy? Annę Dymną, Beatę Tyszkiewicz oraz Jerzego Stuhra.

 

Kto powinien zniknąć z show-biznesu? Michał Wiśniewski iJola Rutowicz.

 

Kto jest najbardziej rozpoznawany?Zbigniew Wodecki, Kayah, Marek Kondrat i Cezary Pazura. Wszyscy, którzy brali udział w ankiecie stwierdzili, że ich znają.