Wojewódzki i Figurski: Olejniczak pedał!

Wojciech Olejniczak znów jest na językach. Tym razem zainteresowali się nim Michał Figurski i Kuba Wojewódzki.
WF: Olejniczak pedał! Wojciech Olejniczak znów jest na językach Wojewódzki i Figurski: Olejniczak pedał! Wojciech Olejniczak znów jest na językach. Tym razem zainteresowali się nim Michał Figurski i Kuba Wojewódzki. Michał Figurski szybko ochłonął po skandalu związanym z Lechem Kaczyńskim i zabrał się za wyśmiewanie kolejnych polityków. Tym razem padło na Wojciecha Olejniczaka, który po głośnej sesji dla tygodnika "Wprost", nie schodzi z pierwszych stron gazet. Podczas ostatniej audycji dziennikarzy w radiu Eska Rock można było usłyszeć przeróbkę piosenki o teletubisiach-pedałach. Z tą różnicą, że słowo teletubiś zostało zastąpione słowami Grzegorza Miecugowa, zapowiadającego konferencję Wojciecha Olejniczaka. W rezultacie zaraz po nazwisku Olejniczak można było usłyszeć określenie pedał. Żeby było śmieszniej piosenka była puszczona kilkanaście razy. Wojciech Olejniczak w rozmowie z "Dziennikiem" zadeklarował, że wybacza dziennikarzom ten żarcik, bo darzy ich obu sympatią. Plus za dystans do siebie! Krzysztof Ibisz pewnie zaraz by złożył na nich pozew o zniesławienie.

Michał Figurski szybko ochłonął po skandalu związanym z Lechem Kaczyńskim i zabrał się za wyśmiewanie kolejnych polityków. Tym razem padło na Wojciecha Olejniczaka, który po głośnej sesji dla tygodnika "Wprost", nie schodzi z pierwszych stron gazet. Podczas ostatniej audycji dziennikarzy w radiu Eska Rock można było usłyszeć przeróbkę piosenki o teletubisiach-pedałach.

 

 

Z tą różnicą, że słowo teletubiś zostało zastąpione słowami Grzegorza Miecugowa, zapowiadającego konferencję Wojciecha Olejniczaka. W rezultacie zaraz po nazwisku Olejniczak można było usłyszeć określenie pedał. Żeby było śmieszniej piosenka była puszczona kilkanaście razy.

 

Wojciech Olejniczak w rozmowie z "Dziennikiem" zadeklarował, że wybacza dziennikarzom ten żarcik, bo darzy ich obu sympatią. Plus za dystans do siebie! Krzysztof Ibisz pewnie zaraz by złożył na nich pozew o zniesławienie.

Więcej o: