Marcin Mroczek ma pannę!

Zaskoczeni? My też. Kim jest jego nowa dziewczyna?
Marcin Mroczek ma pannę Zaskoczeni? My też. Kim jest jego nowa dziewczyna? 2 lata temu Marcin rozstał się z Agnieszką Popielewicz. Kilka miesięcy temu znalazł sobie nową sympatię. Marlena jest o sześć lat młodsza od Marcina. Dwa lata temu Marcin Mroczek rozstał się z Agnieszką Popielewicz. Była to wielka miłość, która rozwijała się w blasku fleszy. Gdy modelka wypracowała sobie silną pozycję w show-biznesie, odeszła od Marcina. Aktor nie cieszył się zbyt długo kawalerskim życiem - kilka miesięcy temu znalazł sobie nową sympatię. Marcin i Marlena uwielbiają swoje towarzystwo i troszczą się o siebie. Dzięki niej był pogodny i lepiej znosił chorobę - powiedziała osoba z otoczenia aktora. Marlena jest o sześć lat młodsza od Marcina. Podczas jego pobytu w szpitalu bardzo go wspierała i nie opuszczała na krok. Życzymy powodzenia! Dwa lata temu Marcin Mroczek rozstał się z Agnieszką Popielewicz. Była to wielka miłość, która rozwijała się w blasku fleszy. Gdy modelka wypracowała sobie silną pozycję w show-biznesie, odeszła od Marcina. Aktor nie cieszył się zbyt długo kawalerskim życiem, bo jak podaje "Party", kilka miesięcy temu znalazł sobie nową sympatię. 
Marcin i Marlena uwielbiają swoje towarzystwo i troszczą się o siebie. Dzięki niej był pogodny i lepiej znosił chorobę - powiedziała "Party" osoba z otoczenia aktora.

 

 

Marlena jest o sześć lat młodsza od Marcina. Podczas jego pobytu w szpitalu bardzo go wspierała i nie opuszczała na krok. Życzymy powodzenia!