Górniak odeszła z "JOŚ" i podpadła producentom show!

Udowodniła, że kompletnie ich nie szanuje!
Górniak odeszła z show Edyta udowodniła, że nie szanuje współpracowników. Górniak podczas "Jak oni śpiewają" oświadczyła, że nie pojawi się w kolejnej edycji! Decyzję ogłosiła bez konsultacji z menadżerką i producentami programu Edyta Górniak podczas sobotniego nagrania show "Jak oni śpiewają" oświadczyła, że nie pojawi się w kolejnej edycji programu! Decyzję ogłosiła bez konsultacji z menadżerką i producentami programu. Nie da się ukryć, że Górniak jest motorem napędzającym program. Bez niej byłoby jeszcze bardziej nudno, niż jest! Pytanie, czy mówiła serio? Ostatnio przyzwyczaiła nas do tego, że nie wszystkie wypowiadane przez nią słowa (np. rzekoma ciąża) są prawdziwe. Teraz jest taka spontaniczna, że najpierw mówi, potem myśli. Odejście z programu grozi pożegnaniem się z telewizją i dużymi pieniędzmi. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że kolejnej edycji programu ma nie być. To po co ta cała szopka?

Jak podaje "Fakt", Edyta Górniak podczas sobotniego nagrania show"Jak oni śpiewają" oświadczyła, że nie pojawi się w kolejnej edycji programu! O swojej decyzji poinformowała bez konsultacji z menadżerką ani producentami programu. Nie da się ukryć, że Górniak jest motorem napędzającym program. Bez niej byłoby jeszcze bardziej nudno niż jest! Pytanie czy mówiła serio?

 

 

Ostatnio przyzwyczaiła nas do tego, że nie wszystkie wypowiadane przez nią słowa ( patrz o rzekomej ciąży) są prawdziwe. Teraz jest taka spontaniczna, że najpierw mówi potem myśli. Odejście z programu grozi pożegnaniem się z telewizją i dużymi pieniędzmi. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że kolejnej edycji programu ma nie być. To po co ta cała szopka?