Kącik mola książkowego

Kotek zaprasza do czytania!

 

Wszystkim fanom sagi Stephenie Meyer, pragnę polecić czterotomową serię książek autorstwa L.J. Smith - "Pamiętniki Wampirów".

 

 

 


O czym to jest? Na okładce części pierwszej ("Przebudzenie") czytamy:

 

Przerażający miłosny trójkąt w przyprawionej o dreszcz opowieści o dwóch wampirach i pięknej dziewczynie, której obaj pragną...
Elena: piękna i popularna, może mieć każdego chłopaka. Stefano: tajemniczy, pogrążony w mrocznej zadumie. Wydaje się być jedynym chłopakiem odpornym na wdzięki Eleny. Jednak wkrótce będzie musiał ją chronić przed ponurą tajemnicą swej przeszłości i zrodzoną z niej koszmarną groźbą. Damon: seksowny, niebezpieczny i opętany żądzą zemsty na Stefano - bracie, który go zdradził. Chce zdobyć Elenę i zrobi wszystko, żeby ją mieć.

 

Cóż mogę dodać od siebie?

 

Książki wyszły przed "Zmierzchem", dostaniecie je w sieciach Empik, najlepiej kupić wszystkie, ponieważ jedną książkę czyta się zdecydowanie za szybko ;] Minus jest taki, że tłumaczenie jest koszmarne. Ma się wrażenie, że czyta się opowiadanie trzynastolatki :/ Na początku bardzo mi to przeszkadzało, wciąż odkrywałam błędy, ale przy dalszej lekturze przestałam zwracać na nie uwagę.

 

Obecnie przygotowywany jest piąty tom opowieści.

 

Polecam.

BellaTheOne