Bogusław Linda spisał już kilka testamentów

Te informację wyczytaliśmy w najnowszym wywiadzie z Bogusiem.
O testamentach, megalomanii i samotności, Linda opowiedział Piotrowi Najsztubowi podczas wywiadu, który ukazał się w najnowszej Vivie.

Dwa tygodnie temu Bogusław siedział na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, gdzie pokazał klasę. Podobnie jest i teraz. To jeden z ciekawszych wywiadów, które ostatnio wydrukowała polska prasa.

Linda jest outsiderem. I nie przebiera w tej kwestii w słowach.

Mam swój świat i myślę, że będę go pielęgnował, aż, kur..., do samej śmierci. Po prostu lubię być sam, może to jakaś wada genetyczna - mówi.

Wspomina także czas kiedy wydawało mu się, że może wszystko i jest idolem. Tym czasem filmy z jego udziałem nie były pokazywane przez kilka lat.

Mogłem być dosyć dobrze zapowiadającym się megalomanem, kiedy zaczynałem swoją karierę aktorską, ale potem tę megalomanię wybito mi z głowy, przez sześć lat nie puszczając na ekran niczego, w czym zagrałem - czytamy w Vivie.

Aktor świadomy jest także tego, że się starzeje. Nie gra twardziela. W rozmowie z Najsztubem wspomina o obawach związanych z chorobami.

Boję się siebie - starego. Przede wszystkim chorób, co się nieuchronnie wiążę ze starością. Wtedy człowiek paru rzeczy nie może zrobić. Boję się też bezradności - opowiada.

Wielka klasa. Polecamy lekturę najnowszego numeru Vivy.
Więcej o:
Komentarze (21)
Bogusław Linda spisał już kilka testamentów
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  jest dobry o ile nie najlepszy w Polsce

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Ten koles to zawsze ma klasę. Jak kiedys poumieraja tacy dobrzy aktorzy jak On i podobni to będzie koniec filmu polskiego. Takie Cichopki, Mroczki, Glinki, Szyce, Zielińskie i dalsze dno to do pięt nie dorastają Lindzie, Stuhrowi, Kondratowi, Stence itd. Ale co zrebic samo gó..o zalewa telewizję.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  fajnie się Pan starzeje Panie Bogusławie, że tak powiem z klasą

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  a ja go bardzo lubię ;]]]]]]]]]

 • lilu

  Oceniono 6 razy 6

  Lubie go:) jest świetnym aktorem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Kocham go !

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Linda jest spoko co tu dużo gadać ;}

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Ten gość ma w sobie taką klasę o której wy w najlepszych momentach sowiego życia możecie sobie, tylko pomarzyć.I proszę bez śmiesznej dyskusji bo "nie chce mi się z wami gadać"

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  spoko gosc przynajmniej sie nie sprzedaje w serialach i reklamach na okraglo jak te inne stare cioty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX