Sara Żal atakuje Lidkę Kopanię

Chyba pierwszy raz trudno się z Sarą nie zgodzić.

 

Na oficjalnym blogu Sary May pojawił się wpis na temat wczorajszego półfinału Eurowizji. Oczywiście panna Żal nie zostawiła suchej nitki na Lidce Kopani, która przypomnijmy - Narobiła nam obciachu. Polecamy przeczytać cały tekst, bowiem pierwszy raz Sara ma RACJĘ! Oto fragment.

W czym upatruję beznadziejność Kopani? W tym że nie ma charakteru i osobowości estradowej, w tym że śpiewa po szkolnemu. Nie ma w niej autentyczności i emocji. Sztuczne wycie. Sama technika bez emocji nie ma racji bytu. Lidia nie traktuje śpiewu jak muzyki. Ona postrzega śpiew jako wyrobienie normy i wyśpiewanie nutek zgodnie z zaleceniami nauczyciela.Zero klimatu i charakteru.

 

Cały tekst przeczytacie tutaj

Więcej o:
Komentarze (184)
Sara Żal atakuje Lidkę Kopanię
Zaloguj się
 • julka6655

  Oceniono 20 razy 18

  Gada jakby sama była lepsza.

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 15

  Katarzyna Szczołek alias Sara May. To jest tak przykra istota, że aż żal. Jak się wchodzi na jej blog to to można odnieść wrażenie, że człowiek został przekierowany na jakąś porno stronę. Te zdjęcia i pozy... :/ Kiedyś weszłam z ciekawości i poczytałam kilka jej wpisów. Ludzie psioczyli tam na nią w koemntarzach. Teraz wszystkie komentarze zniknęły. Śmieszna jest.

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 14

  Zakompleksiona pseudo piosenkarka, przerost ambicji daje o sobie znać na każdym kroku. Obciachu narobiła nam Isis Gee, Iwan i Delfi, The Jet Set (jakby właśnie wyszli z sex shopu) i Piasek robiący striptiz dla ubogich. Lidia zaśpiewała bardzo dobrze, tyle tylko, że ta piosenka jest zbyt poważna i patetyczna jak na taki festiwal. Poza tym Rosja głosowała na utracone republiki. Zdecydowały zależności polityczne. Jak zwykle z resztą na eurowizji...

 • cherry

  Oceniono 16 razy 14

  przecież ta cała eurowizja nie ma NIC wspólnego ze śpiewaniem, wszyscy tylko patrzą na kraj i głosują kogo lubią.. Ukraina, Białoruś itp itd głosują na siebie nawzajem i tak jest było i będzie ZAWSZE. nie ważne kto by nas reprezentował, mamy małe szanse.

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  Ale ona ma krzywy ryj :/
  Do tego nic ciekawego do powiedzenia.kim ona właściwie jest po za tym ze dałą ciała jakiemuś staremu grubasowi i wydał jej żałosną płytke?

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 14

  ta sara to jakaś kretynka

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 13

  Prostaczka z wielkimi balonami i tyle! Wyrzuca wszystkie niepochlebne dla niej komentarze ze swojego bloga!!! Mozecie to sprawdzic a zobaczycie, ze koment zniknie...

 • docia_kaulitz

  Oceniono 15 razy 13

  Zazdrości i tyle!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Bo maja sray zrobiłaby obciach 100 razy większy, a Kopania tylko obciaszek... ech... czemu nie wysłaliśmy mai sray...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX