Urbański zakochany po uszy!

Urbański pokazał nową twarz!
Hubert Urbański, który do tej pory postrzegany był za spokojnego i statecznego gościa, pokazał nową twarz.

Para żyjąca między Warszawą a Krakowem (tam mieszka Julia) spotkała się ostatnio w centrum stolicy. W czułych uściskach ruszyli do spokojnej i romantycznej restauracji. Hubert tak cieszył się z racji tego spotkania, że niemal postradał zmysły - relacjonuje "SE".

Wszystko za sprawą "Super Expressu". Ten dziś pokazał zdjęcia całującego się prezentera ze swoją partnerką Julią Chmielnik. Zdjęcia już wzbudziły sensację!

Urbańskiemu nie wystarczyło mu gładzenie Julii po brzuszku i całowanie w uszko, do którego co jakiś czas szeptał czułe słówka. Nagle prezenter mocno przyciągnął partnerkę do siebie i obdarował niezwykle namiętnym i długim pocałunkiem, tak by ukochana wiedziała, że ma przy sobie prawdziwego mężczyznę - czytamy dalej.


Czy poza miłością możemy się także spodziewać nowej roli Urbańskiego w telewizji? Plotek proponuje, by Hubert poprawdził teraz "Grę wstępną" na Polsacie.

 

fot. Super Express, 14.05.2009

 

Temat miłosny, więc tym samym bliski prezenterowi, a i Kasia Cichopek niedługo będzie potrzebowała zmiennika ze względu na bliski termin porodu.