Edyta przemówiła!

Będzie rozwód czy nie będzie? Jakie plany ma Edyta Górniak?
Edyta przemówiła! Będzie rozwód czy go nie będzie? Jakie plany ma Edyta Górniak? Czas pokaże, czy przestrzeń, którą sobie daliśmy, będzie nas budować, czy niszczyć - powiedziała Górniak. Te słowa oznaczają jedno: rozwodu na razie nie będzie Edyta Górniak s komentowała w końcu swoje rozstanie z mężem. - Czas pokaże, czy przestrzeń, którą sobie daliśmy, będzie nas budować, czy niszczyć - powiedziała piosenkarka. Te słowa oznaczają jedno: rozwodu na razie nie będzie. Górniak zastanawia się jednak nad zmianą menedżera - wszystko przez słynną sprawę z fotoreporterami. Edyta broni się, że wyrzucenie ich z sali koncertowej nie było jej pomysłem i odpowiedzialnością obarcza męża-menedżera. A skoro nie jest w stanie pracować z Dariuszem Krupą, to czy będzie chciała walczyć o to małżeństwo? Tego na razie nie wiemy. Piosenkarka zdradziła jednak, że zamierza wyjechać do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie na początku przyszłego roku. - Będę planowała ten pobyt w taki sposób, by Alanek mógł regularnie widywać się z dziadkami i z tatą. Jeszcze to dokładnie z Darkiem ustalimy - mówi Górniak. Na razie jednak ich synem zajmuje się głównie Dariusz Krupa.

Edyta Górniak do tej pory nie komentowała swojego rozstania z mężem. Teraz udzieliła wywiadu Faktowi. Co powiedziała?

Czas pokaże, czy przestrzeń, którą sobie daliśmy, będzie nas budować, czy niszczyć.

Te słowa oznaczają jedno: rozwodu na razie nie będzie. Edyta Górniak zastanawia się jednak nad zmianą menedżera - wszystko przez słynną sprawę z fotoreporterami. Piosenkarka broni się, że wyrzucenie ich z sali koncertowej nie było jej pomysłem i odpowiedzialnością obarcza męża-menedżera. A skoro nie jest w stanie pracować z Dariuszem Krupą, to czy będzie chciała walczyć o to małżeństwo?

 

 

Tego na razie nie wiemy. Piosenkarka zdradziła jednak, że zamierza wyjechać do Stanów Zjednoczonych, prawdopodobnie na początku przyszłego roku. Górniak mówi Faktowi:

Będę planowała ten pobyt w taki sposób, by Alanek mógł regularnie widywać się z dziadkami i z tatą. Jeszcze to dokładnie z Darkiem ustalimy.

Na razie jednak ich synem zajmuje się głównie Dariusz Krupa...

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (36)
Edyta przemówiła!
Zaloguj się
 • kasiulinka28

  Oceniono 33 razy 21

  Dziwna ta Edyta na starośc dziwaczeje.
  Choc głos ma piękny :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 10

  BABO WEZ SIE W GARSC BO ZYCIE CI SIE ROZPADA NA LAMACH GAZET

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  żal tego Krupy facet wyciągnoł ją z bagna a tu prosze co robi primadonna

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  nie jej sprawa bo jest osoba publiczna i robi wszystko zeby bylo o niej glosno jesli sie z tym afiszuje niech teraz nie placze ze ktos jej zdjecia zrobil alebo ze kots sie wtraca w jej zycie ona wie co robi bo jesli by chciala to rozwiazala by ta sprawe prywatnie ale ona tak nie zrobila szkoda tylko meza. nie lubie jej

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  tyle że ona zostawila dziecko z meżem. Przepraszam ale dla mnie nie jest to kobieta a tym bardziej matka, skoro nie potrafi opiekowac sie synem. Nikt mi nie wmówi ze jest super kobiet,bo wyglad to nie wszystko chociaz i tego jej brakuje

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 8

  przestrzen to ona ma chyba w glowie

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  a ja wam mówie że skończy w psychatryku

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 6

  Zdziecinniała histeryczka!!!1 ona sie nie nadaje do wychowywania dziecka

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  to chora kobieta że ten Krupa z nią wytrzymał dać mu medal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX