Jacykowa kręci tors Olejniczaka

Stylista rozpływa się nad walorami fizycznymi posła Olejniczaka. Miały zachwycać się kobiety a wyszło jak wyszło.
Jacykowa kręci tors... ... Wojtka Olejniczaka! Tomasza Jacykowa kręci tors Wojtka Olejniczak. Stylista rozpływa się nad walorami fizycznymi posła SLD. Miały zachwycać się kobiety a wyszło jak wyszło. W niedzielę Plotek donosił, że geje na widok nagiej i owłosionej klaty Olejniczaka oszaleli. Wśród nich znalazł się także znany nam wszystkim homoseksualny gwiazdor Tomek Jacyków. Tomuś po prostu jest ZA-JA-RA-NY klatą posła: - Wojciech Olejniczak jest obiektywnie bardzo przystojny, ma klasyczną męską sylwetkę, ma klasycznie męsko owłosioną klatkę piersiową, czyli nie są to śladowe pierwiastki owłosienia na torsie, ani nie jest to też jakiś małpi gaj, jest proporcjonalnie zbudowany, po męsku obcięty i ma w miarę szlachetną twarz - czytamy w "Dzienniku". Im dalej w las tym więcej drzew. Komplementom nie ma końca: Jednym słowem jest klasycznym wzorcem estetyki męskiej. A poza tym jest typem Piotrusia Pana, co może się podobać wielu osobom. A na koniec przepowiednia Tomka, który twierdzi, że na punkcie Wojtka oszaleje nie tylko Polska, nie tylko Unia Europejska ale cały świat. Tak, akurat.

 

Dla przypomnienia - chodzi o tę okładkę:

 

 

Wczoraj Plotek donosił, że geje na widok nagiej i owłosionej klaty Olejniczaka oszaleli(Czytaj). Wśród nich znalazł się także znany nam wszystkim homoseksualny gwiazdor Tomek Jacyków. Tomuś po prostu jest ZA-JA-RA-NY klatą posła:

Wojciech Olejniczak jest obiektywnie bardzo przystojny, ma klasyczną męską sylwetkę, ma klasycznie męsko owłosioną klatkę piersiową, czyli nie są to śladowe pierwiastki owłosienia na torsie, ani nie jest to też jakiś małpi gaj, jest proporcjonalnie zbudowany, po męsku obcięty i ma w miarę szlachetną twarz - czytamy w "Dzienniku".

Im dalej w las tym więcej drzew. Komplementom nie ma końca:

Jednym słowem jest klasycznym wzorcem estetyki męskiej. A poza tym jest typem Piotrusia Pana, co może się podobać wielu osobom.

A na koniec przepowiednia Tomka, który twierdzi, że na punkcie Wojtka oszaleje nie tylko Polska, nie tylko Unia Europejska ale cały świat. Tak yhy.

 

 

Więcej o: