Rosati szuka przyjaciół! Ktoś chętny?

Cierpiętnica znów narzeka na swój los.
Los cierpiętnicy Rosati szuka przyjaciół! Już nie pierwszy raz Weronika ogłasza w mediach, że szuka znajomych. Plotek ma nadzieje, że jej kolejny "przyjaciel" będzie chociaż ciut młodszy od jej taty. Ktoś chętny? Weronika Rosati znów się nad sobą użala. Już nie na łamach "Gali", a w rozmowie z "Na żywo". Teraz wszystkie drogi prowadzą już tylko do "Faktu". Tym razem aktoreczka narzeka na brak przyjaciół. Moim największym postanowieniem jest to, by otaczać się zaufanymi, szczerymi ludźmi. Chciałabym uniknąć sytuacji, kiedy słyszę na swój temat kłamstwa i oszczerstwa. Marzę o tym by poznać nowe osoby i żeby choć jedna z nich okazała się przyjacielem - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" Weronika Rosati To już nie pierwszy raz gdy Weronika ogłasza w mediach, że szuka znajomych. Plotek ma nadzieje, że jej kolejny "przyjaciel" będzie chociaż ciut młodszy od jej taty. Pytanie tylko kto zainteresuje się Weroniką? Andrzej Żuławski zrobił jej "niezły" PR. Weronika Rosati znów się nad sobą użala. Tym razem nie na łamach "Gali", a w rozmowie z "Na żywo". Teraz wszystkie drogi prowadzą już tylko do "Faktu". Tym razem aktoreczka narzeka na brak przyjaciół.

 

Moim największym postanowieniem jest to, by otaczać się zaufanymi, szczerymi ludźmi. Chciałabym uniknąć sytuacji, kiedy słyszę na swój temat kłamstwa i oszczerstwa. Marzę o tym by poznać nowe osoby i żeby choć jedna z nich okazała się przyjacielem - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" Weronika Rosati

To już nie pierwszy raz gdyWeronika ogłasza w mediach, że szuka znajomych. Plotek ma nadzieje, że jej kolejny "przyjaciel" będzie chociaż ciut młodszy od jej taty. Pytanie tylko kto zainteresuje się Weroniką? Andrzej Żuławski zrobił jej "niezły" PR.

 

Żuławski o Rosatich:

 

 

Więcej o:
Komentarze (39)
Rosati szuka przyjaciół! Ktoś chętny?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 10

  Wszedłem na tą stronę przypadkiem. Kliknąłem nie ten odnośnik. No ale skoro już tu trafiłem to przeczytałem. Chciałbym coś napisać ale nie wiem czy jest sens. Przecież takie plotkarskie szmatławce czytają jedynie nieudacznicy, którzy sami niczego sobą nie reprezentują i sami niczego w życiu nie osiągnęli. Zatem sączą jad pod adresem tych, którzy swoją ciężką praca do czegoś doszli. A co do Weroniki. Wisi mi ilu ona ma przyjaciół. Nie jest ani lepsza ani gorsza ode mnie. Możecie mi stawiać minusy. Raczej ich nie zobaczę bo nie sądzę abym znowu się pomylił przy klikaniu odnośnika.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 8

  co wy od niej chcecie, dziewczyna w sumie nikomu nic nie zrobiła a wszyscy się jej czepiają

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 6

  "Dlaczego media tak czepiają się tej kobiety? " bo zamiast grać to wywleka w prasie jakie to ciężkie życie miała

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Niech wzorem Paris Hilton urządzi kasting na BFF :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  nierozumiem przyjaciół się przecież nie szuka tylko się ich ma ...

 • dzierlatka55

  Oceniono 5 razy 5

  przyjaciół sie MA , a nie szuka !!!!do przyjaźni dwóch - potrzebna jest cierpliwość jednego ,a w tym przypadku ????
  nic na siłę...absolutnie NIC !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  A GDZIE TAKIEGO GŁUPIEGO POSZUKAĆ

 • hiszpanka

  Oceniono 3 razy 3

  nie znam ją ale też lubie poznawać ludzi więc mi by nie przeszkadzało by z nią się zaprzyjażnić chociaż jest o jakieś 10 lat starsza odemnie XD albo i więcej.... ja też mam na imę weronika :]

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  ale z Weroniczki suczka ;-***

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX