Monika Kuszyńska szykuje się na powrót

Właśnie nagrała piosenkę.
Powrót Moniki Monika Kuszyńska szykuje się do powrotu na scenę. Monika Kuszyńska nie poddaje się i wraca do śpiewania. Miesiąc temu nagrała piosenkę z wokalistką gospel Beatą Bednarz pt. "Nowa rodzę się". Trzymamy kciuki. Właśnie nagrała piosenkę. Trzy lata temu doszło do tragicznego wypadku, przez który Monika Kuszyńska została sparaliżowana. Odpowiedzialność za to zdarzenie został obarczony Robert Janson, który został skazany na dwa lata w zawieszeniu. Ale jego ukaranie nie zwróci zdrowia Monice. Na szczęście najnowsze informacje są jak najbardziej pozytywne. Monika Kuszyńska nie ma zamiaru się poddawać i bardzo chce wrócić do tego, co kocha najbardziej, czyli śpiewania. Miesiąc temu nagrała piosenkę z wokalistką gospel Beatą Bednarz pt. "Nowa rodzę się" - pisze "Życie na gorąco". - Napisała tekst do wspomnianej piosenki i cudownie ją zaśpiewała. Jestem dumna, ta piosenka znalazła się na mojej płycie - powiedziała Beata tygodnikowi. Trzymamy kciuki za szybki powrót Moniki na scenę! Dobrze znowu ją słyszeć.

Trzy lata temu doszło do tragicznego wypadku, przez który Monika Kuszyńska została sparaliżowana. Odpowiedzialność za to zdarzenie został obarczony Robert Janson, który został skazany na dwa lata w zawieszeniu. Ale jego ukaranie nie zwróci zdrowia Monice.

 

Na szczęście najnowsze informacje są jak najbardziej pozytywne. Monika Kuszyńska nie ma zamiaru się poddawać i bardzo chce wrócić do tego, co kocha najbardziej, czyli śpiewania. Miesiąc temu nagrała piosenkę z wokalistką gospel Beatą Bednarz pt. "Nowa rodzę się" - pisze "Życie na gorąco".

- Napisała tekst do wspomnianej piosenki i cudownie ją zaśpiewała. Jestem dumna, ta piosenka znalazła się na mojej płycie - powiedziała Beata tygodnikowi.

Trzymamy kciuki za szybki powrót Moniki na scenę! Dobrze znowu ją słyszeć.

 

 

 

 

Więcej o:
Komentarze (26)
Monika Kuszyńska szykuje się na powrót
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 22

  Moniko, wszystkiego dobrego! Dobrze Cię słyszeć tak pozytywnie :-)

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 15

  MOniko .Jak milo Cie znow uslyszec .Bylas dla mnie i bedziej jedna z najlepszych wokalistek Polskiego rynku muzycznego. Modlilam sie o Twoje zdrowie i powrot do spiewu Bog spelnil moje prosby.Na Twoim koncercie poznalam mojego meza i zawsze bedziesz mi bardzo bliska.To ja Ci dziekuje za Twoja nowa cuuudna piosenke:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Piękna piosenka :)
  Pani Moniko czekamy na więcej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  śliczna piosenka taka zyciowa , a przede wszystkim z sensem a teraz to mało o takie na polskim rynku

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  super ze dobrze się czuje. ja ją bardzo lubię i jej piosenki też. jest świetna

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 8

  podoba mi sie

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Cieszę się że wróciła.MONIKO KOCHAMY CIĘ:* i czekamy na Twój Wielki Powrót na Scenę.DUŻO ZDRÓWKA

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 6

  SUPER!!!MODLITWĄ I UFNOŚCIĄ MOŻNA UPROSIĆ WSZYSTKO <3

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  Śliczna ta piosenka poprostu brak słow taka piękna :))

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX