Olejniczak zdobył serca gejów!

Polityk SLD wpadł w oko paru homoseksualistom. Mandat europosła ma już w kieszeni?
Zdobył serca gejów Polityk SLD wpadł w oko homoseksualistom. Polityk SLD wpadł w oko homoseksualistom. Nie chodzi już o jego aspiracje polityczne, a o okładkę tygodnika "Wprost", na której polityk pojawił się w rozpiętej koszuli. Mandat europosła ma już w kieszeni? Wojciech Olejniczak od lat uchodzi za najprzystojniejszego polityka w Polsce. Nawet kobiety, które nie podzielają jego poglądów, doceniają urodę polityka. Od poniedziałku to właśnie o Wojciechu Olejniczaku najwięcej plotkuje się w sejmowych kuluarach. Nie chodzi już o jego aspiracje polityczne, a o okładkę tygodnika "Wprost", na której polityk pojawił się w rozpiętej koszuli. Wygląda jak jeden z modeli, pozujących do magazynów typu "Cosmopolitan". Polityk nie podejrzewał pewnie, że za sprawą tej okładki stanie się idolem gejów! Przyznajemy - wyszło fantastycznie! To naprawdę seksowny facet - pisze jeden z internautów na gejowskiej stronie homiki.pl. Kolejny pisze: Wole klatki nieowłosione. Oraz ustawę o związkach partnerskich i idee socjalizmu bezpaństwowego - dodaje Jacek. W zbliżających się wielki krokami wyborach do europarlamentu Wojciech Olejniczak może liczyć na głosy gejów. Prosimy tylko nie pytajcie jak trafiliśmy na tę stronę.

Wojciech Olejniczak od lat uchodzi za najprzystojniejszego polityka w Polsce. Nawet kobiety, które nie podzielają jego poglądów, doceniają urodę polityka. Od poniedziałku to właśnie o Wojciechu Olejniczaku najwięcej plotkuje się w sejmowych kuluarach.

 

Nie chodzi już o jego aspiracje polityczne, a o okładkę tygodnika "Wprost", na której polityk pojawił się w rozpiętej koszuli. Wygląda jak jeden z modeli, pozujących do magazynów typu "Cosmopolitan". Polityk nie podejrzewał pewnie, że za sprawą tej okładki stanie się idolem gejów!

Przyznajemy - wyszło fantastycznie! To naprawdę seksowny facet - pisze jeden z internautów na gejowskiej stronie homiki.pl

Kolejny pisze:

Wole klatki nieowłosione. Oraz ustawę o związkach partnerskich i idee socjalizmu bezpaństwowego - dodaje Jacek

W zbliżających się wielki krokami wyborach do europarlamentu Wojciech Olejniczak może liczyć na głosy gejów. Prosimy tylko nie pytajcie jak trafiliśmy na tę stronę.

 

Poszło o tę okładkę:

 

 

Parę słów o owłosionej klacie na konferencji SLD:

 


 

 

Więcej o: