Kończy karierę polityczną!

Wolał występować w reklamach niż chodzić na spotkania radnych.
Polityk Majdan Kończy karierę polityczną! Radek Majdan kończy swą karierę polityczną. Dlaczego? trudno powiedzieć, ale chyba wolał występować w reklamach niż chodzić na spotkania radnych. Błyskotliwa kariera polityczna Radka Majdana równie szybko się zaczęła jak i skończyła. Piłkarz triumfował w wyborach do Rady Miasta Szczecina, ale szybko znudziła go praca polityka. Miał zająć się rozwojem sportu i budową boisk na terenie Szczecina i okolic, ale nic nie wyszło z jego planów. Jak dowiedział się "Głos Szczeciński", bramkarz postanowił zrezygnować z mandatu radnego województwa zachodniopomorskiego. To dobra wiadomość dla mieszkańców Szczecina, bowiem Radek jako radny zbytnio się nie przepracowywał. Na 30 odbytych dotychczas sesjach rady miasta, pojawił się jedynie dziewięć razy! W końcu był zajęty - musiał odzyskać Dodę, wystąpić w reklamie prezerwatyw, pobić się w Mielnie, zasiąść na ławce rezerwowych Polonii Warszawa, wyjechać z Dodą za granicę i polansować się na paru imprezach. To był bardzo światowy radny.

Błyskotliwa kariera polityczna Radka Majdana równie szybko się zaczęła jak i skończyła. Piłkarz triumfował w wyborach do Rady Miasta Szczecina, ale szybko znudziła go praca polityka. Miał zająć się rozwojem sportu i budową boisk na terenie Szczecina i okolic, ale nic nie wyszło z jego planów.

 

Jak dowiedział się "Głos Szczeciński", bramkarz postanowił zrezygnować z mandatu radnego województwa zachodniopomorskiego.

 

 

To dobra wiadomość dla mieszkańców Szczecina, bowiemRadek jako radny zbytnio się nie przepracowywał. Na 30 odbytych dotychczas sesjach rady miasta, pojawił się jedynie dziewięć razy! W końcu był zajęty - musiał odzyskać Dodę, wystąpić w reklamie prezerwatyw, pobić się w Mielnie, zasiąść na ławce rezerwowych Polonii Warszawa, wyjechać z Dodą za granicę i polansować się na paru imprezach. To był bardzo światowy radny.

Więcej o:
Komentarze (12)
Kończy karierę polityczną!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Ale jestescie niekompetentni. Bardziej niz Majdan. Piszecie, ze kandydował do Rady Miasta i z dobył mandat radnego wojewodztwa zachodnipomorskiego. To dwie sprzeczne rzeczy. Czym innym jest Rada Miasta a czym innym Sejmik Wojewódzki pismaki.

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  z niego taki polityk jak z dody inteligetna kobieta hehehehehe

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  jak takich bencwałow beda wybierac to my daleko nie zajdziemy

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  masakra czy on wie co to jest szampon do wlosow???

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  JUŻ MÓWIŁEM MAJDAN TO TYPOWY CIAPCIAK I PALANT CZEGO NIE DOTKNIE ZAWSZE SPIE....

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A on zrobil jakas kariere polityczna? Nie przesadzajcie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Polacy do krytyki pierwsi, ale nauczyc sie ortografii to nie ma komu! Tak mowi klasyk Kiepski!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Daleko nie zaidziesz ty jezeli nie nauczysz sie poprawnie pisac! Nie Bencwalem jestes, a becwalem. Pisze sie idziesz! Tacy analfabeci probuja pouczac innych. !

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Pj czepiacie się Radka to co pobawić mu się nie można.. Co robią inni politycy?? Niby coś lepszego??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX