Zarobi 2,9 miliona złotych!

TVN nie puści swojej gwiazdy i chętnie ją wynagrodzi.

Nie wyrzuca się kury znoszącej złote jajka, więc nie ma się co dziwić, że Kamil Durczok nie ma zamiaru rezygnować z "Faktów" na TVN-ie. Z niego również nie chcą rezygnować, więc dziennikarz podpisał właśnie kolejny kontrakt. Na całkiem niezłą sumkę.

 

Jak pisze "Super Express", TVP nie doceniało Durczoka i jego pensja nie osiągała nawet "marnych" 60 tysięcy złotych miesięcznie. Na szczęście podebrał go TVN, a tam sowicie wynagrodzono. Obecny kontrakt, jak dowiedziała się gazeta, opiewa na 80 tysięcy, więc w ciągu trzech lat dziennikarz zarobi prawie 2,9 mln złotych!

 

 

 

 

Ale niech uważa, bo Hania Lis też dostała sporo, a szybko się z nią pożegnano. Lepiej mieć jakieś oszczędności.

 

Więcej o:
Komentarze (15)
Zarobi 2,9 miliona złotych!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 5

  ja też chcę taką pensję!!! Ale nie jestem Durczok :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  można by z powodzeniem znaleźć masę innych prowadzących równie dobrze jeśli nie lepiej i to za połowę pensji Durczoka

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Uwazam,ze nie powinno byc tak znaczacych dysproporcjach w zarobkach. Jedni nie moga zwiazac koniec z koncem,a drudzy nie wiedza,co zrobic z pieniedzmi!.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Durczok jest OK. Nic do niego nie mam, chociaż Faktów nie oglądam bo są dla mnie za bardzo roztabloidyzowane. Robią często z jakichś głupich ale nośnych medialnie spraw ważne tematy niczym nasze papierowe brukowce. Wiadomości jednak mimo wszystkich swych ułomności są lepsze.

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  Przynajmniej dobrze podje i bluzgi beda silniejsz to co z-ny stol! Chamstwo jednak jest premiowane!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  Jasne wielka gwiazda...to niech sie podzieli z biednymi...a pozatym ciekawe czy siedziałby w telewizji gdyby nie taka kasa....a ludzie przez cale zycie tyle nie zarobią

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 2

  Firmowa nalana zapasoinona morda TVN tandeta

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  nooooo to nie było ciekawe :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Durczok jest super osobą a każdy kto pracował w poważnej firmie, czy to Tv czy też miał doczynienia z bankami, wielkimi firmami wie że w takiej pracy obecny jest ciągly stres, to że ktoś chce aby wszystko było zapięte na "ostatni guzik" oraz jest perfekcjonista ma prawo sie wkurzyć gdy cos jest nie tak! wszyscy wypominacie ten stół... ale założę się że prawie wszyscy kiedyś się tak wkurzyliscie że zaczeliscie przeklinac! normalna ludzka rzecz! Codzienność w pracy!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX