To on zajmuje się synem

Synek jest dla Dariusza Krupy całym światem i osłodą po rozstaniu z Edytą Górniak - donosi Super Express.

Dariusz Krupa przez lata małżeństwa opiekował się karierą i samą Edytą Górniak. Kiedy piosenkarka postanowiła się wyprowadzić, na Krupę spadła główna odpowiedzialność za ich syna Alana. Super Express informuje, że chłopiec mieszka z tatą w Milanówku, a Edyta Górniak wyprowadziła się kilkadziesiąt kilometrów dalej.

 

Dariusz Krupa robi wszystko, by dziecko jak najmniej ucierpiało z powodu rozstania rodziców. Majowy weekend spędzili we dwóch na Mazurach, a ostatnio wybrali się razem do zoo. Wygląda na to, że Dariuszowi Krupie udaje się sprawić, by pięcioletni Alan mimo wszystko miał szczęśliwe dzieciństwo:

Całe poniedziałkowe popołudnie Darek spędził z synkiem w zoo. Roześmiany i zaciekawiony chłopiec biegał od klatki do klatki i cieszył się widokiem dzikich zwierząt - czytamy w Super Expressie.

fot. Fakt, 07.09.2009

 

Co w tym czasie robi Edyta Górniak? To bardzo zapracowana osoba. W oświadczeniu, które wydała kilkanaście dni temu zapewniała, że liczy się dla niej przede wszystkim dobro jej dziecka. Podobno właśnie dlatego Alan został z tatą w swoim domu, gdzie ma własny pokój.

 

Więcej o:
Komentarze (38)
To on zajmuje się synem
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 28 razy 28

  Gorniak bedzie taka sama matka jaka byla Villas, tzn. bedzie miala swoje dziecko gleboko w d., liczyc sie tylko beda pochlebcy, co pieja nad jej skrzeczacym glosem, dobrze ze chociaz P. Darek jest odpowiedzialny i zrownowazony, moze mimo to dziecko nie skrzywi sie za bardzo majac taka matke

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 21

  Co to za matka? Nawet suka nie porzuca swoich małych!

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 12

  Darku, jesteś świetnym facetem i daj już sobie spokój z tą niewdzięczną, postrzeloną babą

 • Gość: Gość

  Oceniono 13 razy 11

  darek to cieply i dobry czlowiek i dziwie sie ze zainteresowal sie taka zepsuta i prozna kobieta lepiej dla niego ze sie rozstali

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 11

  kiedyś ona została porzucona przez rodziców dziś jako matka robi to samo jest zwykłą świnią

 • megii

  Oceniono 22 razy 10

  Głupiej suce sie w głowie poprzewracało to chyba menopałza

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  SLICZNY SYNEK!

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Edzia marnuje kariere myśli ze się na nowo rozwinie przy Sowińskiej. Edziu nie masz tyle lat co ona... A Darek niech nawet nie myśli o powrocie do niej..

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  powiem szczerze, że lubiłam panią Edytę. nieraz ją broniłam na plotku, ale teraz widząc to, dochodzę do wniosku, że nie jest warta takiego mężczyzny jak pan Darek. wspaniały ojciec i kochający mąż, to nie przeznaczenie dla pani Edytki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX