Morze łez w "You Can Dance"!

Rafał Kabungwe wyleciał z programu i popłakał się jakby stracił swoją największą życiową szansę.

Za nami kolejny odcinek "You Can Dance". Najlepszy duet zaprezentowali dziś Paweł Kulik ( ponoć największe ciacho programu) i Ania Kapera. Duet piękny, taniec wyśmienity. Para poprawiła poziom dzisiejszego odcinka, który był wyjątkowo niski. Uczestnicy zamiast robić postępy, zatrzymali się w miejscu. Z programem pożegnali się Rafał Kabungwe i Kaja Kudełko. Rafał obiecał, że się nie popłacze, ale nie dotrzymał słowa. Ryczał, dziękował i ryczał.

 


Dla nas i tak największym "odkryciem" dzisiejszego odcinka była Kinga Rusin. Prezenterka zaliczyła kolejną modową wpadkę. Czy ona nie ma w garderobie lustra? Takie pytanie nasunęło nam się po zobaczeniu dzisiejszej kreacji znanej prezenterki.

 

Sukienki w stylu hippie były modne w latach 70-tych! Kinga na tle ubranych w kolorowe i luźne stroje uczestników "You Can Dance" wyglądała jak kobieta z innej epoki. Wychodzi na to, że TVN w ramach cięć kosztów zaczął chyba oszczędzać na stylistach.

Więcej o:
Komentarze (119)
Morze łez w "You Can Dance"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 20 razy 16

  no PLOTEK to szmata
  ku** to jego marzeniem było pojechać na BRODWAY
  aa tu śmiechy .... żałował biedny.
  ja go bronię.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  rafał "kabu" był najlepszy ;************ teraz to już nie bęzie to samo YCD ;(((

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  Szkoda, że program był zdominowany przez głupawe dialogi Piróga i Egurroli. Jeszcze w poprzednich edycjach to było śmieszne, ale teraz to wprawia w zakłopotanie. To jest żenujące, że zamiast skupić się na tych ludziach oni wykorzytstują ten moment do pyskówek. Mam nieodpatre wrażenie, że on aprawdę się nie cierpią ;) A tańce przeciętne bardzo, ta edycja w porównaniu z poprzednimi jest jakaś taka płaska...

 • bangbang

  Oceniono 23 razy 11

  ZAMKNIJ MORDE PLOTKU!!! RAFAŁ PŁAKAŁ ,BO ŻAŁOWAŁ ŻE ODPADŁ.KAŻDY BY SIE POPŁAKAŁ!!!!!!!!!!!! KOCHAM KABU!!!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 11

  nie wiem dlaczego i kto ma interes w kreowaniu tej bambrowatej JADŹKI NA GWIAZDĘ!!!???? Egurrola tylko w kółko powtarza " dla mnie ty jesteś już gwiazdą" co za gó... rozdeptane- laska jest kompletnie przeciętna- zawsze w solówce robi to samo- trzęsie tymi kłakami i gada głupoty- dla mnie to ona ma osobowość ale sprzątaczki a nie tancerki. Uważam, ze ta edycja jest kiepściutka- wybrali wielu przeciętniaków i to widać gołym okiem- Jadźka jest rażącym tego przykładem

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  ......KAbuu..;(( UwielBiałam.m go..xD DlaCzego właśnie on oDpadł...;((

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  nie dziwie mu sie , ze sie poplakal...to normalne:)

 • Gość: Gość

  Oceniono 17 razy 9

  "Ryczał, dziękował i ryczał."
  Naprawdę, to chyba przesada. Morze łez także. Przecież każdy na jego miejscu by się rozpłakał. Nie rozumiem tej tezy, że "chłopaki nie płaczą". Oczywiście, że płaczą. Rafał świetnie tańczył. I na pewno była to dla niego szansa. Nie rozumiem także postawy Kotka w tej sytuacji.

 • ameelka

  Oceniono 15 razy 9

  a on był taki fajny :(

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX