Radio Kotek.fm rusza już w tym miesiącu!

Przeczytaj więcej na temat Radia Kotek.fm oraz sprawdź, kiedy zacznie działać.

 

Ponieważ bardzo spodobał Wam się pomysł kotkowego radia , powstaje właśnie Radio Kotek.fm!

 

Radio będzie można znaleźć na Kotek.pl oraz na specjalnej stronie Radia Kotek.fm - już niedługo podamy adres internetowy kotkowej stacji radiowej.

 

Od 24 kwietnia do 4 maja zgłaszaliście propozycje utworów, które mają być grane w radiu Kotek.fm. Zaproponowaliście ponad 8500 piosenek - większość z nich się powtarza, ale różnorodność jest ogromna. Teraz kotkowi specjaliści od radia na podstawie tych propozycji układają playlistę.

 

A od kiedy będzie można słuchać Radia Kotek.fm?

Radio startuje 18 maja o godz. 15:00

Sami wybierzecie piosenkę, która jako pierwsza zostanie puszczona na Kotek.fm. Już w piątek na Kotek.pl rusza głosowanie na piosenkę inauguracyjną Kotek.fm

 

Kotek myśli, że to będzie świetna stacja, a poniżej znajdziecie kilka powodów, dla których Radio Kotek.fm będzie fajne:

 

1. Kotek.fm będzie grało piosenki, które lubicie - playlista powstaje na podstawie Waszych zgłoszeń.

 

2. Muzyka będzie bardzo różnorodna - na playliście będzie, na początku, ok. 150 piosenek różnych wykonawców (ok. 80 różnych wykonawców) - lista kotkowych przebojów będzie systematycznie rosła!

 

3. Utwory na playliście będą się zmieniały, na bieżąco będą dodawane nowości - na stronie Radia Kotek.fm w każdej chwili będziecie mogli zaproponować nowy utwór do playlisty.

 

4. Będziecie mogli sami regulować częstotliwość grania piosenek w Waszym playerze Kotek.fm - przy każdej piosence będziecie mogli zaznaczyć, czy ma być grana częściej czy rzadziej.

 

O kotkowym radiu możecie podyskutować na forum - TUTAJ

 

Więcej o: