Wieczorkowski weźmie ślub?

Chyba nikt by nie przypuszczał, że nadejdzie taki moment.
Wieczorkowski się ożeni? Dzieci potrafią zmieniać facetów. Jan Wieczorkowski już za kilka miesięcy zostanie tatą. Dziecko było zaskoczeniem, ale aktor jest szczęśliwy. Czy ożeni się z matka dziecka, Urszulą Kaczmarczyk? Nawet tych najbardziej niepokornych niegrzecznych chłopców wizja zostanie tatą przemienia w oazę spokoju. Koniec z imprezowaniem i kobietami! Wyobraźcie sobie, że taki los spotkał Jana Wieczorkowskiego. Już za kilka miesięcy aktor zostanie tatą. Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy i podobno na początku był w szoku, ale emocje opadły i przyszła wielka radość. Teraz Janek skupia całą swoją uwagę na dziecku i jego mamie, Urszuli Kaczmarczyk (szefowa fotoedycji w jednym z pism o gwiazdach) - pisze "Twoje Imperium". - Szykują się do porodu. Znają już płeć, ale na razie utrzymują ją w wielkiej tajemnicy. Ula miała bowiem nadzieję, że dzięki swej pozycji w branży uniknie plotek. Ale nie brak osób, które chętnie zarobią na jej prywatności. Dlatego teraz mało komu się zwierza - mówi znajoma Uli "Twojemu Imperium". - Ponoć nie wyklucza ślubu z Jankiem. A takim był zatwardziałym kawalerem. Aż trudno uwierzyć w taką przemianę.

Dzieci potrafią zmieniać facetów. Nawet tych najbardziej niepokornych niegrzecznych chłopców wizja zostanie tatą przemienia w oazę spokoju. Koniec z imprezowaniem i kobietami! Wyobraźcie sobie, że taki los spotkał Jana Wieczorkowskiego.

 


 

Już za kilka miesięcy aktor zostanie tatą. Nie spodziewał się takiego obrotu sprawy i podobno na początku był w szoku, ale emocje opadły i przyszła wielka radość. Teraz Janek skupia całą swoją uwagę na dziecku i jego mamie,Urszuli Kaczmarczyk (szefowa fotoedycji w jednym z pism o gwiazdach) - pisze "Twoje Imperium".

- Szykują się do porodu. Znają już płeć, ale na razie utrzymują ją w wielkiej tajemnicy. Ula miała bowiem nadzieję, że dzięki swej pozycji w branży uniknie plotek. Ale nie brak osób, które chętnie zarobią na jej prywatności. Dlatego teraz mało komu się zwierza - mówi znajoma Uli "Twojemu Imperium". - Ponoć nie wyklucza ślubu z Jankiem.

A takim był zatwardziałym kawalerem. Aż trudno uwierzyć w taką przemianę.