Odeszła od męża z powodu jego choroby?

Edyta Górniak wolała chodzić na imprezy z Kasią Sowińską niż opiekować się mężem.

Od kilku tygodni media żyją rozstaniem Edyty Górniak i Dariusza Krupy. Gazety doszukują się przyczyny ich kryzysu małżeńskiego.

 

W tym związku mocno zgrzytało już od miesięcy. Długa choroba Darka tylko ich od siebie oddaliła. Cóż, widać rola opiekunki okazała się ponad siły Edyty - powiedziała "Party" znajoma pary.

 

 

Edyta Górniak nie ma już zamiaru mieszkać z mężem, ale za to wciąż chętna jest z nim współpracować. To Dariusz Krupa namówił ją do powrotu na scenę muzyczną. Gdyby nie on, wszyscy by o niej zapomnieli.

 

To on pilnował, aby nie powtórzyły się sytuacje sprzed lat, kiedy prawie każdy występ Górniak kończył się jakąś aferą. Zrezygnowanie z jego opieki równałoby się końcowi jej kariery, bo nikt z nią długo nie wytrzyma, a ona sama nie potrafi dbać o swoje interesy - zdradza "Party" znajoma pary.

Teraz zamiast z mężem Edyta mieszka z Kasią Sowińską. A co z Allanem? Chłopczyk raz mieszka u mamusi, raz u tatusia.  

 

 

Więcej o:
Komentarze (44)
Odeszła od męża z powodu jego choroby?
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 19

  ..."ślubuję ci w zdrowiu i w chorobie..."

 • Gość: Gość

  Oceniono 23 razy 19

  Tylko dziecka szkodza

 • Gość: Gość

  Oceniono 31 razy 17

  Ona jest jak każda piękna kobieta. Leci na kasę. Facet chory, niezdolny do pracy - won. Znajdzie sobie lepszego samca z pełnym portfelem przy którym nie będzie ryzyka finansowych braków.

 • dzierlatka55

  Oceniono 27 razy 17

  odbiło babie...jak zachoruje ciekawe kto Jej poda szklanke wody - za darmo ????a choroba nie wybiera...przecież sobie przysięgali " na dobre i na złe " ..ech !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 21 razy 15

  Mamusia kochajaca dzieci?,a Alanek mieszka raz u mamusi ,raz u tatusia nie ma stalego domu?,jakies nie porozumienie Edzia opamietaj sie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 13

  jak sie kogos kocha to sie go wspiera w chorobie, a nie opuszcza, teraz juz wiadomo ,ze milosc Edytki do meza byla falszywa jak ona sama

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 12

  Szkoda mi ich dziecka...

 • Gość: Gość

  Oceniono 24 razy 12

  larwa z niej

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Fakt, dzieciaka szkoda..............., ma niepowarzną mamuśkę, a z tatusiem będzie miałdobrze bo on raczej jest zrównowarzony psychicznie

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX