Galiński: Tancerzom z "Tzg" odbiła palma!

Kogo ma na myśli?
Galiński krytykuje Galiński: Tancerzom z "Tzg" odbiła palma! Udział w programie "Taniec z gwiazdami" przyniósł olbrzymią popularność głównie nieznanym wcześniej tancerzom. Kariera wielu z nich ucierpiała przez program Udział w programie "Taniec z gwiazdami" przyniósł olbrzymią popularność głównie nieznanym wcześniej tancerzom. Oczywiście popularność przełożyła się na propozycje zawodowe: praca w telewizji, prywatne pokazy, własne szkoły tańca. Po pracy oczywiście mocno zakrapiane alkoholem imprezy. Piotr Galiński w rozmowie z se.pl mocno ich za to skrytykował. - Dlaczego po programie odbija im palma? Nagle stają się popularną osobą. Wiecie: popularność, rozpoznawalność, drzwi do klubów otworem. Dzięki większej pewności siebie gwiazdy po programie zjadają wszelkie rozumy. Na głupotę nic nie poradzisz - powiedział w rozmowie z se.pl. Kogo Piotr Galiński ma na myśli? Jakiś czas temu w jednym z wywiadów powiedział, że "Rafał Maserak się skończył". Miał na myśli to, że tancerz na rzecz udziału w show zrezygnował z zawodowej kariery. Zresztą nie tylko jego kariera ucierpiała przez "Taniec z gwiazdami" . Do grona tancerzy, którzy zrezygnowali z turniejów należą: Anna Głogowska, Marcin Hakiel, Michał Skawiński, Kamila Kajak czy Łukasz Czarnecki. Do formy sprzed programu już raczej nie wrócą. "Zmarnowali talenty", ale zarobili za to takie pieniądze, których na żadnym turnieju by nie zarobili.

Udział w programie "Taniec z gwiazdami" przyniósł olbrzymią popularność głównie nieznanym wcześniej tancerzom. Oczywiście popularność przełożyła się na propozycje zawodowe: praca w telewizji, prywatne pokazy, własne szkoły tańca. Po pracy oczywiście mocno zakrapiane alkoholem imprezy. Piotr Galiński w rozmowie z se.pl mocno ich za to skrytykował.

 

Dlaczego po programie odbija im palma? Nagle stają się popularną osobą. Wiecie: popularność, rozpoznawalność, drzwi do klubów otworem. Dzięki większej pewności siebie gwiazdy po programie zjadają wszelkie rozumy. Na głupotę nic nie poradzisz - powiedział w rozmowie z se.pl


KogoPiotr Galiński ma na myśli? Jakiś czas temu w jednym z wywiadów powiedział, że "Rafał Maserak się skończył". Miał na myśli to, że tancerz na rzecz udziału w show zrezygnował z zawodowej kariery. Zresztą nie tylko jego kariera ucierpiała przez "Taniec z gwiazdami" .

 

 

Do grona tancerzy, którzy zrezygnowali z turniejów należą: Anna Głogowska, Marcin Hakiel, Michał Skawiński, Kamila Kajak czy Łukasz Czarnecki. Do formy sprzed programu już raczej nie wrócą. "Zmarnowali talenty", ale zarobili za to takie pieniądze, których na żadnym turnieju by nie zarobili.

Więcej o:
Komentarze (23)
Galiński: Tancerzom z "Tzg" odbiła palma!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  "Taniec z zerami"...Gwiazdy-srazdy :D Gwiazdą-cokolwiek przez to się rozumie określając tak człowieka a nie kometę, można nazwać np. Toma Hanksa, który jest świetnym aktorem i coś w związku z tym osiągnął...

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  Maserak ma klasę? Pfff. Jemu to naprawdę odbilo.. no ale wiadomo.. kasa zawsze na 1 miejscu i popularnosc, niż rozwijanie i dbanie o własne umiejęrtnosci.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  Poprawka- plotek znowu komentuje jak chce!
  Głogowska i Hakiel zrezygnowali z kariery tanecznej z powodów prywatnych.
  Nie można krytykować tych tancerzy tylko dlatego, że są ludźmi i kierują się w życiu również emocjami i sympatiami- to NIENORMALNE.
  Ja akurat gardze takimi tancerzami którzy w życiu kierują się wyłącznie karierą zawodową są cwaniaczkami i do pieniędzy i kariery idą po trupach- TAKIM LUDŹOM ODBIJA PALMA!!!
  Są to np. Kochanek, Terrazzino, Czarnecki, Koroliow.....

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  zera do potegi...

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  a Galińskiemu to nie odbilo?

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  A ten żigolak z dolnej fotki jeszcze tańcuje? Pomógłby mamusi nosić skrzynki z pyrami w ich rodzinnym warzywniaku na warszawskim Mokotowie...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Jak ten łysy fajans się ubrał? Niebieska koszula i żółty krawat %&*^%&*^ Jak ruski byznesmen zza Uralu...

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  trochę racji pewnie ma ale na szczęście nie wszyscy muszą postępować tak jakby tego chciał ten dziwny łysy facecik

 • dzierlatka55

  0

  żywot tancerza turniejowego jest krótki....latka lecą,a szmalu mało :-))))pootwierali prywatne szkoły tańca i trzaskają szmal...tvn powinno poszukać nowych twarzy tancerzy , a jest Ich wiele...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX