Pierwsza "Toaletowa Babcia" polskiego show-bizu!

Anna Korcz (aktorka, wiemy ciężko zgadnąć) powiedziała, że Polacy się nie myją! Właśnie strzeliła sobie samobója. Brawa dla Ani.

 

Ania Korcz w rozmowie z tabloidem dla wykształciuchów  "Dziennikiem"wypowiedziała się na temat higieny Polaków. Jak to ładnie ujęła aktorka "Toaleta ciała" to nasza słaba strona, bowiem nie dbamy.... dobra, powiemy wprost: Według Korcz Polacy się NIE MYJĄ, NIE PERFUMUJĄ, NIE UBIERAJĄ SCHLUDNIE. Mało tego. Anna "Fa" Korcz poprosiła, aby jej słowa "zrozumieć po swojemu".

 

Wersja Anny Korcz:

Polacy nie korzystają zbyt często z toalety, mam na myśli toaletę ciała. Brak im też kultury. Nie mówię, że wobec kobiet, ale chociażby wobec siebie nawzajem. Ja nie wymagam specjalnej adoracji, ale mimo to nie podoba mi się zachowanie mężczyzn. Szczególnie w Warszawie pozostawiają oni wiele do życzenia. Nawet na wsiach i w małych miasteczkach mężczyźni są bardziej zadbani i schludniej ubrani niż w Warszawie. A to świadczy o braku szacunku do ludzi, z którymi się stykamy. Nie mówię, że tacy są wszyscy, ale niestety większość  - Powiedziała Anna Korcz w rozmowie z "Dziennikiem".

 

A według nas Anna Korcz po prostu chciała powiedzieć, że jesteśmy brudasami ze wschodu (nie można było tak od razu?). Plotek ma pewne zastrzeżenia - dzisiejsza Warszawa to w większości przyjezdni z małych miast i wsi właśnie a czasy kiedy do sklepu wychodziło się w garsonce i perfumowało "Być Może" minęła wraz z końcem emisji serialu "W Labiryncie". Mimo wszystko rozumiemy aktorkę i co chciała powiedzieć.
Więcej o:
Komentarze (130)
Pierwsza "Toaletowa Babcia" polskiego show-bizu!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 25 razy 21

  Kobiety i ich brudne stopy w japokach. Pal sześć ten bród, bo w czasie chodzenia stopy mogły się ubrudzić, ale łazić w japonkach i mieć zaniedbane paznokcie - po prostu dramat!!! Szanowne panie; nawalenie lakieru na pazury, to nie wszystko...

 • sansa

  Oceniono 26 razy 16

  Niestety, pani Anna ma rację. A plotkowi radzę przejechać się tramwajem albo autobusem, gdy pasażerowie nie noszą już ciepłych kurtek. Smród. Niedepilowane, cuchnące mopy pod pachami i nie prane ubrania. Ile warstw niemytego, rozkładającego się potu jest na tych ludziach, że aż tak cuchną? Dlaczego im samym i ich bliskim to nie przeszkadza?

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 14

  Ma rację! Ale nie można uogólniać, sporo Polaków o siebie nie dba to widać i czuć ale nie wszyscy i nie tylko Polacy. A jeśli chodzi o kulturę to niestety z tym jest u Polaków kiepsko, mieszkam w Hiszpanii i dopiero tutaj zauważyłam,że ludzie na co dzień mogą być dla siebie mili i serdeczni w Polsce normalne jest bycie chłodnym egoistą.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  najgorsze jest to, że kobieta ma rację. Wystarczy się przejechać tramwajem czy pociągiem podmiejskim w Warszawie. Od 70% mężczyz śmierdzi, nieco lepiej jest z kobietami. Obawiam sie, że nadal w wiekszości polskiech domów czas kąpieli o 'sobota wieczorem' .. i nigdy więcej.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Jak to POLACy sie nie myją, przecież powiedziała wyraźnie że to w Warszawie brudasy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 12

  Kto się myje 6 razy dziennie, ten często choruje i wydaje majątek w aptekach (że o wskazaniach wodomierza nie wspomnę) :) Nie można też przeginać w drugą stronę... Niesmaczny to widok, gdy małolata zamiast dbać o higienę i eksponować swoją młodość, nakłada na siebie tony kosmetyków i capi od niej jak od capa... Kosmetyki dla większości młodych Polek są substytutem higieny. Drogie damulki, myjcie się! ;)

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 11

  a szkoda ze nie napisala że jeszcze warszawiacy nie sprzątja gówien po swoich kundlach i capi z trawnikow jak cholera jak się przechodzi z dzieckiem w wózku. Te odchody paruja a razem z nimi jaja tasiemcow powodujac chorobe tokoplazmozy porazenie mozgowe itp.Masakra!! juz nie wspomne że psy nadaja sie do domu z ogródkjiem a nie do ciasnych bloków w ktorych samym ludziom ciężko sie zyje!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 16 razy 10

  Wejdżcie do jakiegokolwiek środka komunikacji miejskiej w Wa-wie,smród powala już z samego rana.Kobitka ma niestety rację :/

 • adolf

  Oceniono 16 razy 10

  musze powiedziec ze ma troche racji ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX