Dostała rolę w "39 i pół"!

TVN kocha skandalistów?
Dostała rolę w "39 i pół" Weronika Rosati wystąpi w serialu TVN Weronika Rosati zagrała kilka ról w serialach, ale nadal nie jest doceniana przez środowisko filmowe. Może rola w "39 i pół" pomoże zmienić jej image? Weronika Rosati ma na swoim koncie kilka ról w znanych serialach, ale nadal nie jest doceniana przez środowisko filmowe. Większość osób, gdy słyszy o Weronice Rosati od razu myśli o jej romansie z Andrzejem Żuławskim. Aktorce ciężko będzie doprowadzić do tego, że ludzie zapomną o jej życiowej roli, czyli scenie miłosnej w centrum handlowym. Może pomoże jej w tym rola w serialu "39 i pół" . - Nie mogę jeszcze zdradzić nic konkretnego, bo jestem związana umową, ale zagram w tym serialu. Nie rzuciłam jednak szkoły w Stanach. Po prostu aktorka ma grać, a nie studiować. Teraz poświęcę się pracy, a potem będę kontynuowała nauki za oceanem. Cały czas jestem członkiem Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Z niczego nie zrezygnowałam ani nikt mnie nie wyrzucił - powiedziała "Super Expressowi" aktorka. Jak widać Weronika wykorzysta każdą okazję, by zdementować plotki na swój temat. Wniosek nasuwa się jeden - TVN kocha skandalistów.

Weronika Rosati ma na swoim koncie kilka ról w znanych serialach, ale nadal nie jest doceniana przez środowisko filmowe. Większość osób, gdy słyszy oWeronice Rosati od razu myśli o jej romansie z Andrzejem Żuławskim. Aktorce ciężko będzie doprowadzić do tego, że ludzie zapomną o jej życiowej roli, czyli scenie miłosnej w centrum handlowym. Może pomoże jej w tym rola w serialu "39 i pół".

Nie mogę jeszcze zdradzić nic konkretnego, bo jestem związana umową, ale zagram w tym serialu. Nie rzuciłam jednak szkoły w Stanach. Po prostu aktorka ma grać, a nie studiować. Teraz poświęcę się pracy, a potem będę kontynuowała nauki za oceanem. Cały czas jestem członkiem Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Z niczego nie zrezygnowałam ani nikt mnie nie wyrzucił - powiedziała "Super Expressowi" aktorka.

 

 

 

Jak widać Weronika wykorzysta każdą okazję, by zdementować plotki na swój temat. Wniosek nasuwa się jeden - TVN kocha skandalistów. Patrz Wojewódzki , Majewski , Rosati ...