Dostała rolę w "39 i pół"!

TVN kocha skandalistów?
Dostała rolę w "39 i pół" Weronika Rosati wystąpi w serialu TVN Weronika Rosati zagrała kilka ról w serialach, ale nadal nie jest doceniana przez środowisko filmowe. Może rola w "39 i pół" pomoże zmienić jej image? Weronika Rosati ma na swoim koncie kilka ról w znanych serialach, ale nadal nie jest doceniana przez środowisko filmowe. Większość osób, gdy słyszy o Weronice Rosati od razu myśli o jej romansie z Andrzejem Żuławskim. Aktorce ciężko będzie doprowadzić do tego, że ludzie zapomną o jej życiowej roli, czyli scenie miłosnej w centrum handlowym. Może pomoże jej w tym rola w serialu "39 i pół" . - Nie mogę jeszcze zdradzić nic konkretnego, bo jestem związana umową, ale zagram w tym serialu. Nie rzuciłam jednak szkoły w Stanach. Po prostu aktorka ma grać, a nie studiować. Teraz poświęcę się pracy, a potem będę kontynuowała nauki za oceanem. Cały czas jestem członkiem Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Z niczego nie zrezygnowałam ani nikt mnie nie wyrzucił - powiedziała "Super Expressowi" aktorka. Jak widać Weronika wykorzysta każdą okazję, by zdementować plotki na swój temat. Wniosek nasuwa się jeden - TVN kocha skandalistów.

Weronika Rosati ma na swoim koncie kilka ról w znanych serialach, ale nadal nie jest doceniana przez środowisko filmowe. Większość osób, gdy słyszy oWeronice Rosati od razu myśli o jej romansie z Andrzejem Żuławskim. Aktorce ciężko będzie doprowadzić do tego, że ludzie zapomną o jej życiowej roli, czyli scenie miłosnej w centrum handlowym. Może pomoże jej w tym rola w serialu "39 i pół".

Nie mogę jeszcze zdradzić nic konkretnego, bo jestem związana umową, ale zagram w tym serialu. Nie rzuciłam jednak szkoły w Stanach. Po prostu aktorka ma grać, a nie studiować. Teraz poświęcę się pracy, a potem będę kontynuowała nauki za oceanem. Cały czas jestem członkiem Instytutu Lee Strasberga w Nowym Jorku. Z niczego nie zrezygnowałam ani nikt mnie nie wyrzucił - powiedziała "Super Expressowi" aktorka.

 

 

 

Jak widać Weronika wykorzysta każdą okazję, by zdementować plotki na swój temat. Wniosek nasuwa się jeden - TVN kocha skandalistów. Patrz Wojewódzki , Majewski , Rosati ...

Więcej o:
Komentarze (23)
Dostała rolę w "39 i pół"!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  Drewniana aktorzynka z niej, chude, zabiedzone jakieś, z problemami, gwiazdka na siłę bo mamusia tak chciała. Szkoda, że będzie człwowiek zmuszony ją oglądać :(

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 9

  Poco psuć taki fajny film taką brzydotą i beztalenciem !

 • Gość: Gość

  Oceniono 8 razy 6

  ALE BRZYDKA

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Drewno a nie aktorka

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Z takim wyglądem to ona może grać role baby jagi

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Wyglada jak stara baba

 • Gość: Gość

  Oceniono 5 razy 3

  bo ona lubi 39 i pol! cm. w zwisie!

 • Gość: Gość

  Oceniono 2 razy 2

  weronika jest brzydka. i nie jest potrzebna w 39 i pół.

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 2

  cos zbrzydla ;-/

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX