Młynarska straci pracę przez Pieńkowską!

Dni Pauliny w TVN Style są już policzone.
Roszady! Młynarska straci pracę przez Pieńkowską! Młynarska straci pracę przez Pieńkowską! Dziennikarki nie kryją już wzajemnej antypatii. Dni Pauliny w TVN Style są już policzone. Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", Paulina Młynarska już wkrótce przestanie być współprowadzącą programu "Miasto kobiet" . Wszystko przez konflikt z Jolantą Pieńkowską. Dziennikarki nie potrafią dojść do żadnego konsensusu i nie kryją już wzajemnej antypatii. Paulina nie mogła znieść, że nie jest już gwiazdą programu. Kiedy pracowała z Weroniką Marczuk-Pazurą, błyszczała. Łatwo jej było przyciągnąć uwagę widzów, ponieważ Weronika bardzo rzadko się odzywała. Raczej słuchała niż mówiła. Aż w końcu Paulina trafiła na godnego przeciwnika. To, że Pieńkowska nie da się zepchnąć na dalszy plan powiedział "Na żywo" jeden z pracowników TVN Style Role się odwróciły. Kiedyś to Młynarska pozbywała się współprowadzących, teraz władze stacji pozbędą się jej. W końcu Pieńkowska jest prowadzącą programu "Dzień dobry TVN" i żoną jednego z najbogatszych Polaków. Plotek nie ma nic przeciwko zmianie prowadzącej "Miasta kobiet". Oglądanie teraz tego programu jest drogą przez mękę. Tak napięta atmosfera nie panuje w żadnych programie. Jak dowiedział się tygodnik "Na żywo", Paulina Młynarska już wkrótce przestanie być współprowadzącą programu "Miasto kobiet". Wszystko przez konflikt z Jolantą Pieńkowską. Dziennikarki nie potrafią dojść do żadnego konsensusu i nie kryją już wzajemnej antypatii.
Paulina nie mogła znieść, że nie jest już gwiazdą programu. Kiedy pracowała z Weroniką Marczuk-Pazurą, błyszczała. Łatwo jej było przyciągnąć uwagę widzów, ponieważ Weronika bardzo rzadko się odzywała. Raczej słuchała niż mówiła. Aż w końcu Paulina trafiła na godnego przeciwnika. Ty, że Pieńkowska nie da się zepchnąć na dalszy plan - powiedział "Na żywo" jeden z pracowników TVN Style

 

 

Role się odwróciły. Kiedyś toMłynarska pozbywała się współprowadzących, teraz władze stacji pozbędą się jej. W końcu Pieńkowska jest prowadzącą programu "Dzień dobry TVN" i żoną jednego z najbogatszych Polaków.

 

Plotek nie ma nic przeciwko zmianie prowadzącej "Miasta kobiet".Oglądanie teraz tego programu jest drogą przez mękę. Tak napięta atmosfera nie panuje w żadnych programie.