Żuławski obsmarował Weronikę Rosati!

Nawyzywał jej ojca, oskarżył matkę, a z niej zrobił... zresztą przeczytajcie sami.

Żuławski o Rosatich Nawyzywał ojca Weroniki, oskarżył jej matkę. Były chłopak Weroniki Rosati, Andrzej Żuławski, udzielił wywiadu dla "Dziennika", w którym nazywa Dariusza Rosatiego eurojadem, a jego żonę "handlarą". W "Dzienniku" ukazał się wywiad z byłym chłopako-dziadkiem Weroniki Rosati, Andrzejem Żuławskim. Tak, to ten sam koleś, który w publicznych miejscach całował i macał aktorkę!!! Żuławski przerywa milczenie w sprawie miłosnych uniesień z Weroniką i konfliktów z jej rodzicami. Najpierw zabiera się za matkę Weroniki i twierdzi, że dosłownie łże w wywiadach na jego temat: Teresa Rosati udzieliła absurdalnego, pełnego kłamstw na mój temat wywiadu - wspomina Żuławski. Powiedziała tam choćby, że byłem przyjacielem rodziny, a ja u nich nigdy nie byłem i nie znam tych ludzi. (...) Pana eurojada Rosatiego widziałem raz w życiu, w operze! Panią Rosati, matkę, widziałem raz w życiu na ulicy, jak się szarpała z córką. Widział to również mój syn i był wstrząśnięty. Leszek Miller powiedział kiedyś, że faceta ocenia się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy. Żuławski kończy opowieść o Weronice lepiej niż można sobie wyobrazić. Czekamy na odwet Tereski.

 

We wczorajszym "Dzienniku" ukazał się wywiad z byłym chłopako-dziadkiem Weroniki Rosati,Andrzejem Żuławskim. Tak to ten sam koleś, który w publicznych miejscach całował i macał aktorkę. Ona potem mówiła, że nie chciała za bardzo (???)

 

 

Żuławski przerywa milczenie w sprawie miłosnych uniesień z Weroniką i konfliktów z jej rodzicami. Najpierw zabiera się za matkę Weroniki i twierdzi, że dosłownie łże w wywiadach na jego temat:

Teresa Rosati udzieliła absurdalnego, pełnego kłamstw na mój temat wywiadu - wspomina Żuławski. Powiedziała tam choćby, że byłem przyjacielem rodziny, a ja u nich nigdy nie byłem i nie znam tych ludzi.

Ale nie tylko Teresa Rosati zwana także "Cześć Tereską" zostaje dosłownie obrzygana przez Żuławskiego. Ojciec Weroniki również dostaje po głowie, a z kolei Teresa zostaje nazwana "Handlarą":

Pana eurojada Rosatiego widziałem raz w życiu, w operze! Panią Rosati, matkę, widziałem raz w życiu, na ulicy, jak się szarpała z córką. Widział to również mój syn i był wstrząśnięty. Jeżeli dorosła baba, handlara...

"Handlara" brzmi tak jadowicie, że aż przyjemnie. Żuławski wyszedł z podobnego założenia i pojechał po całości:

Właścicielka sklepu, czyli handlara. Tyle tylko, że nie sprzedaje ryb na targu, a handluje jakimiś kanapami czy ciuchami...

Leszek Miller powiedział kiedyś, że faceta ocenia się nie po tym jak zaczyna, ale po tym jak kończy. Żuławski kończy opowieść o Weronice lepiej niż można sobie wyobrazić. Czekamy na odwet Tereski.