Edyta Górniak znów bez męża!

Dariusz Krupa nie przyszedł na nagranie programu "Jak oni śpiewają".
Edyta Górniak bez męża! Dariusz Krupa nie przyszedł na nagranie programu "Jak oni śpiewają". "Jak oni śpiewają": Jacek Borkowski pożegnał się z marzeniami o wygraniu Brylantowego Mikrofonu, a Joanna Liszowska wystąpiła w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Bohaterką sobotniego odcinka polsatowskiego show była Edyta Górniak. Wszyscy czekali na to, co powie, jak się będzie zachowywała i czy przyjdzie tak jak na imprezę radia Eska z mężem. Niestety Dariusz Krupa nie pojawił się na nagraniu show. Co działo się w programie? Jacek Borkowski pożegnał się z marzeniami o wygraniu Brylantowego Mikrofonu, a Joanna Liszowska wystąpiła w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Piosenka leciała z taśmy, więc nawet nie będziemy oceniali tego występu. Naszym zdaniem najlepiej zaprezentował się Robert Kudelski w duecie z Joanną Jabłczyńską. Najfajniejszy moment programu? Rozmowa Joanny Liszowskiej z Piotrem Polkiem! - Gdzie jest twój koń? Każdy powinien wiedzieć gdzie jest jego koń! - pytała Liszowska. Na co Polk: Mój koń jest już pełnoletni i może robić co chce! Super wybrnął. Tylko to pytanie...

Bohaterką wczorajszego odcinka polsatowskiego show była Edyta Górniak. Wszyscy czekali na to, co powie, jak się będzie zachowywała i czy przyjdzie tak jak na imprezę radia Eska z mężem. Niestety Dariusz Krupa nie pojawił się na nagraniu show.

 

 


Co działo się w programie? Jacek Borkowski pożegnał się z marzeniami o wygraniu Brylantowego Mikrofonu, a Joanna Liszowska wystąpiła w duecie z Krzysztofem Ibiszem. Piosenka leciała z taśmy, więc nawet nie będziemy oceniali tego występu. Naszym zdaniem najlepiej zaprezentował się wczoraj Robert Kudelski w duecie z Joanną Jabłczyńską.

Najfajniejszy moment programu? Rozmowa Joanny Liszowskiej z Piotrem Polkiem!

Gdzie jest twój koń? Każdy powinien wiedzieć gdzie jest jego koń!

Na co Polk:

Mój koń jest już pełnoletni i może robić co chce!

Super wybrnął. Tylko to pytanie...

Więcej o:
Komentarze (62)
Edyta Górniak znów bez męża!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 7

  śliczna kobieta

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 5

  To jej sprawa co robi i jej meza a my nie mamy prawa sie w to wtracac. Kazdy ma swoje zycie. Nikt by nie chcial zeby ktos publikowal jego sprawy z mezem.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Szkoda mi Edyty... To na prawdę piękna i utalentowana kobieta, zawsze ją szanowałem. Ostatnio jednak zachowuje się dziwnie, zaczęła imprezaowć jak nastolatka, porzuciła rodzinę... a to wszystko przez przyjaźń z tą pustą Kasią Sowińską! Przez jej towarzystwo Edyta z wspaniałej artystki stała się rozkapryszoną gwiazdeczką... widać wpłynęło na nią zachowanie tej ... lafiryndy (żeby się gorzej nie wyrażić). Jeśli prawdziwe jest przysłowie: "za kim przystajesz, takim się stajesz" niedługo Edyta stanie się po prostu ZEREM jak ta cała Kaśka... szkoda mi jej

 • Gość: Gość

  Oceniono 11 razy 5

  ONA ma myslec o sobie a nie o synku czy o innych !!! NIE WOLNO BYC Z KIMS I SIe MECZYC !!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 5

  Dlaczego plotek nic nie pisze o Oli Zienkiewicz?! największej gwieździe "JOŚ" przecież ona prawdopodobnie wygra bo śpiewa najlepiej! Mam nadzieję, że za kilka dni już coś o niej napiszecie! :) Liczę na Was :)

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  przystojniaczka hahahahaah

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  ja pie... znów zaczynacie każdemu sie zdaża<żal>

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  kłótnie małżenskie to przeicez norma.. ;) moze poszło im o cos ważnego.. szkoda mi tylko jej synka

 • aga_xd

  Oceniono 7 razy 3

  Już nie łapię tego wszystkiego. Wzloty i upadki Edyty i Krupy są jak tani serial. Tylko pytanie. Kiedy on się skończy? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX