Powrót do przeszłości

Dzisiejszy odcinek sponsoruje literka T :)

 

Pamiętajcie, że ten przegląd jest subiektywny, Wasze propozycje możecie dodawać na forum (TUTAJ). Kotek czeka na Wasze sugestie i życzy miłej lektury :)

 

TAKE THAT

 

To jeden z pierwszych boysbandów. Formacja powstała w 1990 roku, działalność zakończyła sześć lat później. W 2005 roku grupę reaktywowano, jednak nie jest już tak popularna, jak dawniej. Z zespołem kojarzy nam się najbardziej...Robbie Wiliams, który właśnie tam rozpoczął swoją karierę muzyczną. Więcej informacji o Take That znajdziecie TUTAJ.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JOHN TRAVOLTA

 

Aktora zna chyba każdy. Niezapomniane kreacje w "Grease", "Gorączce sobotniej nocy", "Pulp Fiction", czy "I kto to mówi", sprawiły, że o Johnie będziemy pamiętać przez wiele lat. Aktor doskonale śpiewa, tańczy, jego pasją jest latanie. W ostatnich latach słyszy się o nim, głównie przez pryzmat przeróżnych skandali. mimo to, filmy z jego udziałem (chociażby "Lakier do włosów" i "Piorun") mają fanów na całym świecie.

 

 

TITANIC

 

Chociaż od premiery filmu minęło już 12 lat i wiele ludzi zna go na pamięć, ciągle lubimy go oglądać i płakać ukradkiem. "Titanic" to produkcja oparta na historycznym zatonięciu statku o tej nazwie. Otrzymał 11 Oscarów, jest jednym z najbardziej kasowych przedsięwzięć w historii kina. Niezapomniane role Leonardo DiCaprio i Kate Winslet, wspaniałe ujęcia i montaż, sprawią, że o "Titanic" będziemy oglądać jeszcze wiele razy i za każdym razem będzie nas zaskakiwał. Dodajmy do tego piosenka Celin Dion, bez której nie ma wolnych tańców ;)

 

 

 

 

 

 

 

TETRIS

 

Na zakończenie sympatyczna gra, którą zna każdy :) Układamy spadające klocki, tak, aby tworzyły proste linie. Proste, wciągające - idealne zajęcie w wolnej chwili :) Tetris przetrwa wszystko! ;)

 

 

 

 

 

Kotek czeka na Wasze propozycje!