Rafał Mroczek w "Tancerzach"!

Ma być magnesem przyciągającym widzów przed telewizory.
Mroczek w "Tancerzach"! Ma być magnesem przyciągającym widzów przed telewizory. TVP 2 chce zwiększyć oglądalność "Tancerzy". Jak podaje "Fakt" w 10. odcinku serialu pojawi się Rafał Mroczek, który ma być magnesem przyciągającym widzów. Oglądalność serialu "Tancerze" to około 2 miliony widzów. To słaby wynik biorąc pod uwagę promocję, jaką "Dwójka" zafundowała serialowi. Naszym zdaniem władze stacji wybrały kiepską porę emisji. "Tancerze" to serial dla młodych ludzi, a oni przeważnie w sobotnie wieczory nie siedzą przed telewizorami. Producenci postanowili uratować serial i w tym celu zaprosili na plan "gwiazdy" znane z pierwszych stron gazet. Jak podaje "Fakt" w 10. odcinku "Tancerzy" pojawi się Kasia Sowińska , Łukasz Płoszajski i Rafał Mroczek . To będzie trzeci serial, w którym zagra znany bliźniak. Czyżby jego kariera aktorska ruszyła do przodu?

Oglądalność serialu "Tancerze" sięga około 2 milionów widzów. To słaby wynik biorąc pod uwagę promocję, jaką Dwójka zafundowała serialowi. Naszym zdaniem władze stacji wybrały kiepską porę emisji."Tancerze" to serial dla młodych ludzi, a oni przeważnie w sobotnie wieczory nie siedzą przed telewizorami.

 

 

Producenci postanowili uratować serial i w tym celu zaprosili na plan "gwiazdy" znane z pierwszych stron gazet. Jak podaje "Fakt" w 10 odcinku "Tancerzy" pojawi sięKasia Sowińska , Łukasz Płoszajski iRafał Mroczek . To będzie trzeci serial, w którym zagra znany bliźniak. Czyżby jego kariera aktorka ruszyła do przodu?