Ania Wiśniewska rozpoczyna solową karierę!

Podzieli los Mandaryny?
Solowa kariera Ani W. Ania Wiśniewska chce wyjść z cienia swojego sławnego męża. Ania Wiśniewska chce wyjść z cienia swojego sławnego męża i rozpocząć solową karierę. Artystka wystąpi podczas tegorocznego konkursu Premier w Opolu. Piosenkarka ma dużo większe aspiracje niż tylko występy w zespole "Ich Troje". Jak dowiedział się portal vipnews.pl, artystka wystąpi podczas tegorocznego konkursu Premier w Opolu. Na potrzeby solowej kariery Ania wymyśliła sobie nawet pseudonim artystyczny. Teraz będzie nazywała się: Aniqua! Co na to Michał Wiśniewski? Pewnie nie skacze z radości. Już jedna jego żona próbowała zrobić karierę bez niego. Skończyło to się niezbyt fortunnie. Dla obu stron.

Ania Wiśniewska chce wyjść z cienia swojego sławnego męża i rozpocząć solową karierę. Piosenkarka ma dużo większe aspiracje niż tylko występy w zespole "Ich Troje". Jak dowiedział się portal vipnews.pl, artystka wystąpi podczas tegorocznego konkursu Premier w Opolu.

 

Na potrzeby solowej kariery, Ania wymyśliła sobie nawet pseudonim artystyczny. Teraz będzie nazywała się: Aniqua! Co na toMichał Wiśniewski? Pewnie nie skacze z radości. Już jedna jego żona próbowała zrobić karierę bez niego. Skończyło to się tak:

 

 

 

Tak śpiewa Ania: